Konkurs je istekao.

Poslovođa maloprodajnog objekta

Intermezzo System d.o.o.

Beograd

02.12.2021.

50.000,00 RSD (mesečna plata) CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Opis posla:

Organizuje poslovanje u maloprodajnom objektu

Planira i kontroliše rad zaposlenih u maloprodajnom objektu

Organizuje prodaju robe i odgovoran je za pravilan odnos prema kupcima

Prati istek rokova, lager i higijenu objekta

Vodi računa o robi, tehničkim sredstvima i opremi u MPO

Vrši kontrolu prijema i skladištenja robe, propisno izlaže robu i vrši/organizuje popis robe

Prati potrebe i kupovne navike potrošača i daje predloge za proširenje asortimana

Prati realizaciju mesečnog plana maloprodaje, predlaže aktivnosti u cilju unapređenja i poboljšanja prodaje

Kontroliše blagajničko poslovanje, obračun i predaju dnevnih pazara

Ažurno vodi i kontroliše celokupnu dokumentaciju u maloprodajnom objektu

Sarađuje sa upravom preduzeća i ostalim službama

Od Vas očekujemo:

Usmerenost na ostvarenje ciljeva

Visok stepen inicijative i organizovanosti

Odlične komunikativne sposobnosti

Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)

Nudimo Vam mogućnost:

Angažovanja na duži vremenski period

Atraktivnu zaradu, bonuse i nagrade

Mogućnost razvoja i napredovanja

Prijava od prvog dana

Zarada: 50.000 din

Broj izvršilaca: 4

Preduzeće Intermezzo System d.o.o posluje veoma uspešno već 20 godinana skoro svim opštinama u Beogradu. Slobodni smo reći da nas odlikuje iskustvo, pouzdanost i srdačnost, čime potvrđujemo dugogodišnju vernost naših potrošača. Budite deo uspešnog tima, čekamo Vas!

Direktan link do oglasa