Konkurs je istekao.

Poslovođa maloprodajnog objekta

S.Z.T.R. Klanica Časar

Subotica, Ada, Kanjiža, Horgoš, Bečej, Senta

23.01.2020.

60.000,00 - 70.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

"Klanica Časar" iz Malih Pijaca raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

(terenski i kancelarijski rad)
Ada, Senta, Bečej, Subotica, Horgoš, Kanjiža

Opis posla i uslovi:

  • Tražimo radnike za administrativne, koordinatorske poslove.
  • Prednost imaju osobe koje imaju radno iskustvo na tim poslovima u prehrambenoj, odnosno u maloprodajnoj delatnosti.
  • Posao je kreativan, plata je konkurentna sa plaćenim putnim troškovima.
  • Uslov je posedovanje dozvole B kategorije.

Okvirna plata: 60.000 - 70.000 RSD

Biografiju i motivaciono pismo slati elektronskim putem.

Konkurs je otvoren do popune radnih mesta.

Rok za konkurisanje: 23.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    S.Z.T.R.

    • Bratstva Jedinstva 35/a, Male Pijace, Srbija
    • PIB: 100953800
    • Matični broj: 54654081

    Direktan link do oglasa