Konkurs je istekao.

Poslovođa

Modine SRB d.o.o.

Sremska Mitrovica, Rumski drum 1

24.02.2021.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

Modine je globalni lider u proizvodnji industrijskih toplotnih izmenjivača.

Modine SRB d.o.o Sremska Mitrovica trenutno raspisuje konkurs za radno mesto ”Poslovođa”. Ova pozicija bi podrazumevala organizaciju i vođenje grupe ljudi u okviru segmenta proizvodnje za koje je zadužen.

Funkcionalno odgovara Supervizoru proizvodnje.

Opis posla:

  • Organizuje rad u segmentu proizvodnje za koje je zadužen
  • Koordinira i organizuje rad radnika za koje je zaduženi obezbeđuje da se radovi izvode u skladu sa tehničko-tehnološkom dokumentacijom
  • Prati i odgovara za postizanje ključnih parametara proizvodnje u skladu sa proizvodnim planom i postavljenim ciljevima
  • Piše izveštaje o škartu, broju ljudi i načinjenim indirektnim satima po radnim mestima
  • Sprovodi obuku novozaposlenih u zoni za koju je zadužen
  • Prati i garantuje za sve propisane procedure rada u zoni za koju je zadužen
  • Sarađuje sa sektorom planiranja proizvodnje
  • Odgovoran je i stara se o bezbednosti na radu u zoni za koju je zadužen
  • Obavlja poslove na svim mašinama u zoni za koju  je zadužen
  • Sve vreme rada pridržava se propisanih mera bezbednosti i zdravlja na radu, zaštite od požara i zaštite životne sredine

Uslovi:

  • IV stepen stručne spreme tehničke struke
  • Prethodno iskustvo na istim poslovima minimum dve godine.
  • Organizacione sposobnosti
  • Poznavanja rada na računaru
  • Spremnost za rad u tri smene

    Modine SRB d.o.o Sremska Mitrovica

    • Srbija, Sremska Mitrovica, Rumski Drum 1, Sremska Mitrovica
    • PIB: 108328658
    • Matični broj: 20977213

    Direktan link do oglasa