Konkurs je istekao.

Pravnik

Metla Komerc d.o.o.

Leskovac

08.04.2020.

ugovor puno radno vreme

Potreban nam je:

Pravnik

Leskovac

Opis poslova:

  • Sprovodi odluke direktora Društva
  • Vrši ažuriranje i usklađivanja propisane dokumentacije sa pozitivno pravnim propisima
  • Priprema i kontroliše sve vrste ugovora potrebnih za uspešno poslovanje privrednog društva
  • Sačinjava sve vrste odluka, rešenja, sporazuma, potvrda, obaveštenja, kao i druge dokumentacije iz domena kadrovskih, opštih i pravnih poslova
  • Prati izmene propisa bitnih za poslovanje Društva, te iz delokruga svoga rada pruža sve vrste pravnih tumačenja
  • Zastupa Društvo po punomoći pred sudovima i drugim organima, u skladu sa zakonom
  • Pruža stručnu podršku zaposlenima iz područja radno pravnih odnosa, te u donošenju odluka i akata vezanih za radno pravni odnos i pravni status radnika
  • Pružanje pravne podrške i izrada akata o organizaciji i sistematizaciji radnih mesta
  • Pruža pravnu podršku u sprovođenju postupaka utvrđivanja odgovornosti za povrede radnih obaveza
  • Inicira i prati sprovođenje upravnih postupka pred nadležnim organima vezane za pribavljanje različitih akata, dozvola, licenci i sl. potrebnih za nesmetano i zakonito poslovanje Društva
  • Praćenje zakonskih i poslovnih promena, te u skladu s tim usklađivanje politika i procedura Društva iz oblasti za koje je odgovoran
  • Praćenje i implementacija ostalih zakonskih normi od uticaja na poslovanje privrednog društva
  • Dužan/a je da podiže nivo stručne osposobljenosti u oblastima za koje je odgovoran/a, odnosno da organizuje obuku radnika svoje službe i zaposlenih u Društvu iz oblasti za koje je nadležan

Uslovi:

  • Pravni fakultet
  • Iskustvo u sledećim oblastima: radno–pravni odnosi, privredno pravo i imovinski odnosi
  • Poznavanje rada na računaru, MS Office paket (Word, Excel, Outlook)
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

Šta nudimo:

  • Velika mogućnost trajnog usavršavanja i napredovanja

 Rok za konkurisanje: 08.04.2020.

METLA KOMERC

  • SRBIJA, Leskovac, Vinarce,Leskovac
  • PIB: 100332348
  • Matični broj: 06462391
Više o poslodavcu

Podelite oglas