Konkurs je istekao.

Prodajni savetnik za polovna vozila

Autokomerc d.o.o.

Beograd

19.08.2022.

Autokomerc d.o.o je zvanični diler eminentnih svetskih brendova automobila – Audi i Volkswagen. Tokom 30 godina uspešnog poslovanja, kompanija se bavi prodajom i servisiranjem novih i korišćenih motornih vozila, konstantno usavršavajući i šireći svoj opseg ponude i usluga. Poslovanje u skladu sa evropskim standardima, profesionalizam i visok kvalitet u radu i odnosu prema klijentima, pozicionirali su Autokomerc među najuspešnije kompanije u domaćoj auto industriji.

Autokomerc Komision, ovlašćeni diler za Volkswagen vozila, raspisuje konkurs za poziciju

Broj radnih mesta: 1

Uslovi koje kandidat mora zadovoljiti:

  • Minimalno srednja stručna sprema (poželjno više obrazovanje)
  • Vozač B kategorije
  • Poželjno 2 godine radnog iskustva u prodaji polovnih automobila
  • Neophodno poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Izražene komunikacijske veštine
  • Pozitivan i profesionalan odnos prema radu
  • Spremnost na timski rad i kolegijalan pristup poslu

Ključna zaduženja:

  • Prodaja polovnih vozila
  • Komuniciranje sa kupcima putem interneta
  • Održavanje izgleda salona i auto placa
  • Priprema i ažuriranje deklaracija na vozilima
  • Ažuriranje i kompletiranje dokumentacije za odobravanje kredita i lizinga kupcima
  • Organizovanje isporuke vozila kupcima
  • Kreiranje marketinških aktivnosti
  • Cenovna analiza tržišta

Kompanija Vam nudi:

  • Rad u prijatnom radnom okruženju
  • Mogućnost da svoje ideje i kreativna prodajna rešenja predložite rukovodiocima tima i kompanije
  • Profesionalno usavršavanje i razvoj

Ukoliko ste zainteresovani za rad u dinamičnom timu, sa mogućnošću profesionalnog usavršavanja po evropskim standardima, molimo Vas da nam pošaljete svoju radnu biografiju – CV.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    AUTOKOMERC doo Autokomerc doo je najstarija domaća privatna kompanija u oblasti automobilske industrije, osnovana 1992. godine. Tokom tri decenije uspešnog poslovanja, naša kompanija se bavi prodajom i servisiranjem novih i korišćenih motornih vozila, konstantno usavršavajući i šireći svoj opseg ponude u usluga. Primena evropskih standard u poslovanju, profesionalizam i visok kvalitet u odnosu prema klijentima, pozicionirali su Autokomerc među najuspešnije kompanije u domaćoj auto industriji. Autokomerc…

    Direktan link do oglasa