Konkurs je istekao.

Prodavac auto delova

Wagen International d.o.o.

Beograd, Novi Sad, Valjevo

24.07.2021.

ugovor puno radno vreme

Zainteresovani ste za rad u autoindustriji?

Uključite se u saobraćaj na putu ka uspehu i postanite deo našeg tima Prodaje!

Na poziciji Vas čekaju zaduženja:

  • Prodaja proizvoda iz asortimana profesionalnim i maloprodajnim kupcima;
  • Prijem porudžbina, pronalaženje adekvatnog auto dela kao i adekvatne zamene drugih proizvođača;
  • Praćenje rada profesionalnih kupaca, definisanje njihovih potreba i unapređivanje asortimana u skladu sa potrebama;
  • Naplata prodate robe i vođenje računa o dospelim potraživanjima kupaca;
  • Po potrebi rad na uskladištenju robe.

Od Vas očekujemo:

  • IV stepen stručne spreme (poželjno saobraćajne, mašinske ili elektrotehničke struke);
  • Dobro poznavanje auto delova i upućenost u stanje tržišta;
  • Iskustvo u prodaji minimum dve godine;
  • Iskustvo u prodaji auto delova;
  • Odlično poznavanje rada na računaru, sa akcentom na MS Office paket (Word, Excel, Outlook);
  • Izvrsne komunikacione veštine;
  • Preciznost u poslu i usmerenost na detalje;
  • Fleksibilnost i sposobnost multitaskinga.

U prednosti ste ako imate:

  • Iskustvo u radu sa katalozima rezervnih delova originalnih proizvođača delova i automobila;
  • Iskustvo sa WMS sistemima (Microsoft Dynamics NAV je plus).

Šta mi možemo da ponudimo?

  • Rad i mogućnost dugoročnog zaposlenja u uspešnoj i stabilnoj kompaniji sa jasno određenim ciljevima i modernim načinom poslovanja;
  • Priliku za profesionalni razvoj i napredovanje;
  • Redovnu zaradu u skladu sa Vašim zalaganjem i postignutim rezultatima.

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju i želite da se priključite našem timu pošaljite nam svoju biografiju, želeli bismo da Vas upoznamo.

    WINT - Wagen International d.o.o.   deo SAG / AUTONET grupe i član ATR International WINT je specijalizovana kompanija osnovana 1996, koja se bavi uvozom, izvozom, veleprodajom i maloprodajom delova za sve vrste vozila. Zastupa više od 100 brendova renomiranih proizvođača auto delova (Bosch, ZF, Schaeffler, Corteco, ATE, Denso, Motul, SWAG, Continental, SKF, Japanparts...) i nudi široku paletu proizvoda visokog kvaliteta. Pored direkcije u Beogradu, WINT posluje i kroz maloprodajne objekte…

    Direktan link do oglasa