Konkurs je istekao.

Prodavac - serviser u maloprodajnom objektu

Markoni sport d.o.o.

Novi Sad

14.10.2021.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

MARKONI SPORT D.O.O.
proširuje obim  posla i raspisuje konkurs za sledeće pozicije:

Lokacija posla: Novi Sad

OPIS POSLA:

  • Usluživanje i savetovanje kupaca
  • Prijem robe i izlaganje
  • Rad na blagajni
  • Izdavanje opreme za rentu klijentima
  • Servisiranje i odrzavanje urednosti opreme za rentu
  • Održavanje urednosti objekta i oko objekta

USLOVI:

  • Obavezno radno iskustvo u maloprodaji
  • Poznavanje rada na blagajni
  • Radno iskustvo u radu sa ručnim alatom
  • Pozeljno poznavanje biciklističke mehanike
  • Minimum obrazovanja srednja stručna sprema
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno znanje engleskog jezika

TRAŽENE OSOBINE:

  • Razvijena veština prodaje i dobre komunikacije
  • Ljubaznost, uslužnost
  • Odgovornost
  • Organizovanost
  • Visok stepen samoinicijative i samostalnosti u radu
  • Spremnost na timski rad

NUDIMO VAM:

  • Rad u mladom, pozitivnom i dinamičnom timu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Stimulativnu zaradu
  • Radno vreme (7 sati) organizovano u dve smene od 08:00h-15:00h i 14:00h-21:00h
  • Slobodan dan nedelja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo vas da cv (biografiju) pošaljete elektronski.

    • Tadeuša Košćuška 63, Beograd, Srbija
    • PIB: 102046761
    • Matični broj: 17418165

    Direktan link do oglasa