Konkurs je istekao.

Prodavac u maloprodaji

Alvos d.o.o.

Batajnica, Ugrinovci, Nova Pazova

12.07.2020.

Alvos je pravno lice osnovano 2008. godine u Beogradu. Osnovna delatnost naše firme je prodaja kompletne opreme za kupatilo, keramike domaćih i stranih brendova, kupatilskog nameštaja, tuš kabina i kada, kao i programa za termo i hidroizolaciju, vodovodnog i kanalizacionog materijala, suve gradnje i fasada.

Ukoliko ste ambiciozni, dinamični i tražite posao na duže staze u kojem ćete moći da izrazite Vaše profesionalne sposobnosti i imati priliku za stalna usavršavanja i napredovanja, prijavite se za radno mesto.

Opis poslova:

  • Profesionalan i korektan odnos prema kupcima
  • Izrada dokumenata vezanih za prodaju robe
  • Manipulacija robom
  • Prodaja i naplata prodate robe
  • Praćenje prodaje i asortimana proizvoda
  • Održavanje prodajnog prostora urednim
  • Učešće u postprodajnim aktivnostima

Uslovi za kandidate:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poznavanje i korišćenje rada na računaru
  • Ozbiljne i odgovorne osobe sa radnim navikama
  • Prethodno iskustvo na sličnim ili istim poslovima
  • Spremnost na rad radnim danima i subotom
  • Orijentisanost na postizanje ciljeva i pobednički mentalitet
  • Usmerenost na kupce i njihove potrebe
  • Spremnost na rad u timu i samostalno obavljanje radnih zadataka

Alvos Vam pruža:

  • Dobre i redovne finansijske uslove i bonuse
  • Mogućnost napredovanja
  • Dinamično radno okruženje

Uz CV obavezna fotografija. CV poslati elektronskim putem.

    • Zemunska 281a, Beograd, Srbija
    • PIB: 105379338
    • Matični broj: 20369396

    Direktan link do oglasa