Konkurs je istekao.

Prodavac

Facis 1932 d.o.o.

TC Mercator, Beograd

Adrese mesta rada

  • Beograd, TC Mercator Novi Beograd

08.07.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima online intervju za posao

Facis nastaje davne 1932. godine u Torinu kao spoj stila i visokog kvaliteta. Pažljivo stvarajući prefinjeni i jedinstveni stil koji odiše istančanim ukusom i muževnošću, 80 godina kasnije, ovaj italijanski brend predstavlja savršeni spoj tradicije, inovacije i rafinirane elegancije. Tkanina premijum kvaliteta renomiranih italijanskih proizvođača vune, poput Loro Piana, Cerruti i Reda, svaki delić pojedinačnog odevnog predmeta pretvara u nezaboravno iskustvo koje traje i koje se pamti. Facis - za muškarce u potrazi za elegancijom u svakoj prilici.

Opis posla:

  • Upoznavanje kupaca sa robom, cenama, eventualnim popustima i svim drugim informacijama od značaja za kupca
  • Ljubazan, kulturan, predusretljiv i nenametljiv odnos prema kupcu
  • Prodaja robe, pakovanje robe
  • Prijem robe, kontrola i upoređivanje naziva i količine robe – sa pratećom dokumentacijom
  • Održavanje higijene prodajnog objekta
  • Asistencija i učešće pri periodičnim i redovnim popisima

Uslovi:

  • Srednja ili viša stručna sprema
  • Poželjno znanje engleskog ili italijanskog jezika
  • Potrebno radno iskustvo vezano za opis poslova
  • Spremnost na rad s ljudima
  • Sklonost timskom radu

Nudimo:

  • Trening i uvođenje u posao
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Plaćeni troškovi prevoza
    Konkurs je istekao.

    Facis 1932 D.O.O.

    • Vojvode Putnika bb, Inđija, Srbija
    • PIB: 109851067
    • Matični broj: 21254312

    Direktan link do oglasa