Konkurs je istekao.

Prodavac

Hemel Bioproduct d.o.o.

Beograd, Kralja Milana br.10 i Mihaila Pupuna

08.12.2021.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Hemel Bioproduct raspisuje konkurs za radno mesto: PRODAVAC

Prodajna mesta se nalaze na adresi Kralja Milana br.8 i TC Ušće. Hemel se bavi proizvodnjom i distribucijom prirodnih kozmetičkih preparate, dodataka ishrani i programom mršavljenja i detoksikacije od 1991. godine.

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poželjno iskustvo u prodaji
  • Ljubaznost, pedantnost, preciznost i efikasnost u radu
  • Pozitivan odnos prema poslu i kolegama
  • Engleski-nivo konverzacije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Primanje, izlaganje i prodaja robe
  • Izgrađivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa potrošačima
  • Praćenje asortimana proizvoda
  • Rad na fiskalnoj kasi
  • Održavanje urednosti radnog prostora
  • Druga zaduženja po nalogu nadređenog

Zaposlenima nadimo:

  • Rad u prijatnom prostoru i profesionalnom okruženju
  • Priliku za razvoj i edukaciju
  • Dodatno nagrađivanje u skladu sa rezultatima rada
  • Rad u uspešnom timu
  • Mogućnost napredovanja

Ukoliko smatrate da ste prava osoba za ovu poziciju, pošaljite nam Vaš CV (poželjno sa fotografijom).

Zahvaljujemo se svim kandikatima na interesovanju za rad u našem timu, a biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.

Poverljivost svih prikupljenih podatada je zagarantovana. Prikupljeni podaci će biti sačuvani u bazi podataka i korišćeni isključivo u svrhu regrutacije i selekcije. Proces selekcije u kompaniji Hemel je u skladu sa profesionalnim standardima i kandidati neće biti ni na koji način diskrimisani.

    Konkurs je istekao.

    Hemel Bioproduct doo

    • Kneza Lazara A2 35000 Jagodina, Srbija
    • PIB: 108419848
    • Matični broj: 20996048

    Direktan link do oglasa