Konkurs je istekao.

Prodavac

My New Life

Beograd

29.01.2020.

30.000,00 - 40.000,00 RSD ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

TR My New Life - trgovine smrznutom i zdravom hranom traži radnike na mestu:

Prodavca

Beograd

Uslovi i opis posla:

  • Poželjno iskustvo rada u trgovini
  • Radnje se nalaze u Mirijevu, Višnjici i Karaburmi
  • Puno radno vreme

Svi zainteresovani se mogu javiti lično na telefon  ili poslati svoj CV elektronskim putem.

Okvirna plata: 30.000 - 40.000 RSD

Rok za konkurisanje: 29.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    My New Life

    Nasa firma je osnovana 2015god i bavi se maloprodajom zamrznutih proizvoda.Za sada imamo 5 maloprodaja.

    Direktan link do oglasa