Konkurs je istekao.

Prodavac

Studenac d.o.o.

Više gradova u Hrvatskoj

15.12.2021.

Studenac trenutno zapošljava više od 3500 djelatnika, broji više od 660 marketa te je glavni maloprodajni lanac na jadranskoj obali i među vodećima u Hrvatskoj.

PRODAVAC (M/Ž) Broj izvršilaca: 10

Opis posla:

  • izlaganje robe, kontrola kvalitete i roka trajanja robe
  • rad na blagajni
  • rad na salamoreznici
  • brzo, točno i uredno izvršavanje zadanih poslova
  • izražena ljubaznost u odnosu prema kupcima

Od Vas očekujemo:

  • razina obrazovanja SSS
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • komunikativnost i sklonost timskom radu
  • urednost, pouzdanost te predanost poslu
  • radno iskustvo u trgovini je prednost

Nudimo Vam:

  • stabilna primanja i smještaj
  • dinamičan rad u rastućoj kompaniji

Lokacija: Rijeka, Pula, Poreč, Zadar, Pakoštane, Biograd na moru, sv Filip i Jakov, Nin, Vir, Silba, Pirovac, Šibenik, Vis, Brač, Šolta, Hvar, Pelješac

    Povijest tvrtke Trgovački maloprodajni lanac Studenac kao kompanija posluje od 1991. godine. Kasnih 90-ih proširio je svoje poslovanje otvaranjem veleprodajnog skladišta u Dućama i nekoliko maloprodajnih trgovina u Omišu. Rast tvrtke s vremenom je doveo do maloprodajnog lanca. Na sliku današnjeg Studenca, trgovine-susjeda koja pogodnostima za kupce dosljedno prati svjetske trendove, najviše je utjecala 2018. Upravo tada počinje unapređenje i značajna transformacija cjelovitog poslovanja popraćena…

    Direktan link do oglasa