Prodavac

Top-tim d.o.o.

Valjevo, Zeleznicka 8

21.01.2021.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

TOP-TIM d.o.o preduzeće za proizvodnju i promet osnovano 1990. godine. Tokom ovih 30 godina postojanja, TOP-TIM je izrastao u firmu prepoznatljivu po raznovrsnosti, kvalitetu, aktuelnosti robe sa kojom nastupa pred svojim kupcima.
Prateći trendove, uvek moderan i malo ispred, uvek mladalački hrabar i radoznao, a opet sa stilom koji je rezultat iskustva, TOP-TIM Vam daje sigurnost u pravi odabir.
Da bi bio još bliži krajnim kupcima, TOP-TIM poseduje četiri maloprodaje, tri u Valjevu i jednu u Ubu. Dva prodajna objekta su koncipirana kao multibrend knjižare, dok je prodavnica koja se nalazi u centru Valjeva, u ulici Vuka Karadžića 16, formirana kao „gift exclusive shop“. Takođe, posedujemo i specijalizovanu prodavnicu satova i nakita sa servisom za satove u kojoj Vas očekuje preko 30 različitih svetskih poznatih brendova.

Tražimo prodavca satova, nakita i asesoara koji želi da proširi svoje znanje i voli da prati modne trendove!

Uslovi za kandidate:

 Viša stručna sprema
 Poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet…)
 Poznavanje engleskog jezika
 Komunikacija sa kupcima preko online prodaje kao i asistiranje u vezi narudžbine robe, praćenje isporuke robe i rešavanje eventualnih zamena robe i reklamacija: e-mail, telefon,rad na društvenim mrežama ( Facebook, Instagram), webshop
 Poželjno je iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
 Poželjna vozačka dozvola B kategorije ( za muške kandidate)
 Komunikativnost i fleksibilnost u radu
 Odgovornost i profesionalnost
 Uslužnost i ljubaznost
 Orijentisanost na saradnju sa timom, kao I želja za učenjem od iskusnijih prodavaca

Opis posla:

 Prodaja robe kupcima
 Prezentovanje i pružanje neophodnih informacija kupcima o robi
 Rad sa računarom i fiskalnom kasom
 Postizanje postavljenih ciljeva prodaje (mesečni “target”)
 Predlog mera za poboljšanje i unapređenje prodaje
 Izlaganje i pakovanje robe
 Praćenje stanja zaliha i poručivanje robe
 Vođenje maloprodajne dokumentacije
 Vođenje računa o održavanju higijene prodavnice
 Obavljanje poslova u skladu sa pravilima i procedurama poslodavca

Nudimo:

 Radni odnos na određeno vreme, uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme
 Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji
 Redovnu i stimulativnu zaradu, kao I bonuse
 Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Javi se da se upoznamo!
Više detalja o radnom mestu i zaduženjima ćemo podeliti sa tobom tokom intervjua.
Svi zainteresovani treba da pošalju svoj CV sa fotografijom i/ili motivacionim pismom elektronskim putem ili da ga ostave u nekoj od naših prodavnica.
Kontaktiraćemo samo one koji prođu u uži krug selekcije.

Top-tim

  • Srbija, Valjevo, Železnička 8
  • PIB: 100067925
  • Matični broj: 07588259
Više o poslodavcu

Podelite oglas

Direktan link do oglasa