Konkurs je istekao.

Programer

Globos Osiguranje a.d.o.

Beograd, Bulevar Mihaila Pupina 165d

05.12.2020.

Globos osiguranje posluje na tržištu Srbije od 1994. godine i ima reputaciju respektabilnog osiguravača za sve vrste neživotnog osiguranja. Sa ponosom ističemo tradiciju dugu 26 godina, tokom koje su se poverenje i pouzdanost u isplati šteta iskristalisali kao glavne karakteristike. Naša misija je da budemo partner i prijatelj naših klijenata, svakog dana, gde god bili i šta god radili, kako bi se oni mogli posvetiti ispunjenju svojih želja i ciljeva.

Širimo paletu svojih osiguranja i svoju mrežu po svim većim gradovima Srbije kako bismo bili na korak od svojih osiguranika, koji žele domaće, pouzdano osiguranje sa dugom tradicijom.

Iz tog razloga, raspisujemo konkurs za prijem na radno mesto Programera (broj izvršilaca: 1, Beograd)

Opšti uslovi:

  • minimalno 1 godina radnog iskustva u IT-u u osiguranju
  • VII-1 stepen stručne spreme – elektrotehnički fakultet, prirodno - matematički fakultet, FON (smer za informacione tehnologije)
  • relacione baze podataka, Microsoft alati za rad sa bazama podataka, MS Access, SQL server, VBA, ASP, ASP.NET

Opis poslova koje će obavljati:

  • projektuje, izrađuje, implementira i testira module
  • predlaže unapređenje informacionog sistema
  • izrađuje programsku dokumentaciju
  • obučava korisnike

Nudimo:

  • Odličnu radnu atmosferu
  • Stručno usavršavanje
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem timu, pozivamo vas da nam pošaljete Vaš CV elektronskim putem.
Biće kontaktirani samo kandidati koji ispunjavaju sve uslove i uđu u uži izbor.
Slanjem Vaše prijave na konkurs, dajete saglasnost da se Vaši lični podaci koriste u svrhu regrutacije odnosno selekcije za oglašenu poziciju. Prikupljene prijave će biti sačuvane u bazi podataka Globos osiguranja a.d.o, i svi podaci koje budemo obrađivali biće poverljivi i neće biti dostupni trećim licima.

    • Bulevar Mihaila Pupina, 165d, Beograd, Srbija
    • PIB: 100001079
    • Matični broj: 06936253

    Direktan link do oglasa