Konkurs je istekao.

Programer/projektant poslovnih aplikativnih rešenja

Banca Intesa a.d.

Beograd

15.01.2014.

Prilika za razvoj karijere u izuzetnom timu uz stalno usavršavanje

Jedinstveni spoj znanja, ideja i međunarodnog iskustva predstavlja ključ našeg uspeha. Želimo da radimo u društvu najboljih. Upravo zato nastojimo da stvorimo podsticajan ambijent koji omogućuje optimalan profesionalni razvoj i ostvarenje ličnih ambicija. Nastojimo da izgradimo uspešan tim ljudi koji dobro rade zajedno, ponosni na to što su deo tima banke broj 1 u Srbiji.

Ukoliko želite da nam se pridružite u toj misiji, pružamo vam mogućnost da u dinamičnom i izazovnom poslovnom okruženju gradite karijeru, unapredite svoja stručna znanja i steknete vredna iskustva u bankarskom sektoru.

RASPISUJEMO KONKURS ZA POZICIJE:

u Sektoru za informacione i komunikacione tehnologije

Mesto rada: Beograd
Broj izvršilaca: 2

Osnovna zaduženja:

  • Projektovanje aplikativnih modula i baza podataka u skladu sa definisanom funkcionalnom specifikacijom i usvojenim standardima
  • Programiranje aplikativnih modula na bazi definisane tehničke specifikacije u skladu sa usvojenim standardima
  • Izrada tehničke dokumentacije iz domena nadležnosti
  • Testiranje ispravnosti implementiranih funkcionalnosti i performansi razvijenih aplikativnih  modula

Uslovi:

  • Iskustvo u programiranju u nekom od savremenih objektno orijentisanih jezika i razvojnih okruženja/alata
  • Poznavanje principa relacionih baza podataka i SQL programiranja (programiranje SQL upita, stored procedura, funkcija i trigera)
  • Visoka školska sprema ili trogodišnje iskustvo na poslovima koji uključuju tražena znanja
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Prednost imaju kandidati koji zadovoljavaju sledeće kriterijume:

  • Iskustvo u projektovanju baza podataka
  • Iskustvo u radu sa Visual Studio .NET razvojnim okruženjem i dobro poznavanje .NET platforme
  • Iskustvo u radu sa Microsoft SQL Server sistemom za upravljanje bazama podataka
  • Iskustvo u radu sa velikim bazama podataka
  • Iskustvo u radu sa Delphi razvojnim okruženjem

Ostali zahtevi:

  • Odgovornost i preciznost u izvršavanju zadataka
  • Orijentisanost na timski rad u dinamičnom okruženju
  • Želja za konstantnim učenjem i primenom novih tehnologija
  • Inicijativa

Za kandidate koji uđu u uži izbor predviđeno je dodatno testiranje.

Prijave na konkurs sa CV-jem možete poslati elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 15.01.2014.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca Banca Intesa a.d.

    Banca Intesa je članica Intesa Sanpaolo, jedne od vodećih bankarskih grupa u Evropi. Naš svet mogućeg zajedno gradimo više od 15 godina. Mi smo prva banka na tržištu više od jedne decenije. Naš tim čini oko 3.000 zaposlenih. Poslujemo sa više od 1,3 miliona zadovoljnih klijenata. Našu poslovnu mrežu ... Saznajte više

    Beneficije

    • DODATNI SLOBODNI DANI
    • HRANA I PIĆE
    • RAD OD KUĆE
    • KOMPANIJSKI POPUSTI
    • ZDRAVLJE
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • SPORT I REKREACIJA
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa