Konkurs je istekao.

Projekt menadžer

Qualis Electronics

Niš, Bulevar Svetog Cara Konstantina 80-86

13.10.2020.

ugovor puno radno vreme

Qualis Electronics d.o.o. Niš je austrijska izvozno orijentirana start up kompanija koja posluje u industriji uslužne proizvodnje elektronskih sklopova (EMS) za širok spektar industrija sa ozbiljnim razvojnim planovima u narednom periodu. Kompanija je u vlasništvu grupacije System Industrije Electronics AG, koja je prisutna u EMS industriji širom sveta duže od 25 godina. U cilju kompletiranja našeg Tima, tražimo kvalifikovanog i visoko motivisanog kandidata/kandidatkinju za poziciju: Projekt menadžer

Osnovna zaduženja:

  • Osigurava uslove da se ciljevi projekta iz Ugovora korektno postave, razumeju i pripreme svi uslovi za izvršenje;
  • Upravlja svim aspektima projekta od početka do kraja kako bi osigurao isporuku kvalitetnih proizvoda kupca na vreme i unutar budžeta;
  • U stalnom je kontaktu sa kupcem i blagovremeno ga obaveštava o eventualnim problemima;
  • Kontinuirano kontroliše plan i realizaciju konkretnog projekta;
  • Pruža smernice zaposlenima koji rade na konkretnom projektu, kako bi se zahtevi projekta ispunili (nabavka, planiranje proizvodnje, magacin, proizvodnja);
  • Analizira rizike vezane za projekat i vodi akcione planove kako bi se rizici smanjili;
  • Osmišljava kreativna rešenja za kritične potrebe kupaca;
  • Izrađuje plan projekta u kome se determiniše vremenski okvir isporuke, finansije, procedure specifične za određeni projekat, potreba za zapošljavanjem i opremom, kao i  izmenu  raspoloživih resursa u različitim fazama projekta;
  • Prati budžet novog projekta i utiče na troškove;
  • Učestvuje u kreiranju konačne ponude  prema kupcu uzimajući u obzir sve potrebne tehničke i komercijalne aspekte potrebne za izradu ponude, pri čemu se najvažnije aktivnosti sastoje od:
    • sagledavanja svih zahteva kupaca i njihovom integrisanju u portfolio kupčevih proizvoda;
    • prikupljanja potrebne dokumentacije od kupca za potrebe sagledavanja proizvodnih zadataka;
    • prikupljanja relevantnih informacija od organizacione jedinice procesnog inženjeringa radi definisanja liste operacija po projektu i izrade projektnog zahteva;
    • pribavljanja cene materijala potrebnih proizvoda od odeljenja nabavke;
  • Analiza profitabilnosti dodeljenih projekata i ukazivanje rukovodiocu sektora u slučaju promena koje utiču na planirani profit;
  • Održava poslovne odnose sa ključnim kupcima (engl.”Customer Relationship Management”) kroz konstantnu komunikaciju i saradnju sa kupcima, posete kupcima, vođenje podataka o ključnim kupcima u kompanijskoj bazi, sprovođenje godišnjeg istraživanja zadovoljstva kupaca;
  • Za svoj rad odgovara Rukovodiocu upravljanja projektima.

Potrebni uslovi i iskustvo:

  • Visoka stručna sprema: elektrotehničke, elektronske ili mašinske struke;
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u istoj ili sličnoj industriji;
  • Napredni nivo znanja engleskog jezika;
  • Napredni nivo znanja MS Office paketa;
  • Prethodno iskustvo rada u Pantheon-u je poželjno;
  • Iskustvo u upravljanju kompleksnim projektima, koji uključuju elektroniku, mehaniku i kabliranje je prednost;
  • Iskustvo u upravljanju projektima od faze dizajniranja do sklapanja finalnog prizvoda sa asemblažom, uz korišćenje različitih materijala (metal, aluminijum, plastika, silicon, guma i slično) je poželjno;
  • Snažna koordinaciona sposobnost i ubedljivost u komunikaciji;
  • Sposobnost efikasnog rešavanja problema;
  • Visok nivo organizacije.

Mi nudimo:

  • Mogućnost da postanete deo mladog i ambicioznog tima u brzo rastućoj, izvozno orijentisanoj kompaniji u EMS industriji;
  • Mogućnost dugoročnog izazovnog posla sa konstantnim usavršavanjem.

Ukoliko smatrate da Vaše iskustvo i sposobnosti su ono što mi tražimo, molimo Vas da pošaljete CV i motivaciono pismo. Potpuna poverljivost je zagarantovana.

„Qualis Electronics“ d.o.o. Niš, 18 000 Niš, Bulevar Sv. Cara Konstantina 80-86,

Telefon:

    • Srbija, Niš, Bulevar Sv.Cara Konstantina 80-86
    • PIB: 111750310
    • Matični broj: 21533734
    Više o poslodavcu

    Podelite oglas