Konkurs je istekao.

Projektant mašinskih instalacija termotehnike

Elektro Lug d.o.o.

Beograd

15.08.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Kompanija Elektro Lug d.o.o. odlučila je da u saradnji sa nemačkim partnerima pored elektrostruke proširi svoju delatnost u smislu projektovanja i inženjeringa mašinskih instalacija. Višegodišnji trend intenzivne gradnje u Nemačkoj pokazao je jasnu potrebu za kvalitetnim stručnim kadrom. U cilju ovoga tražimo buduće zaposlene koji bi kroz rad u našoj kompaniji dobili priliku da uz stručno usavršavanje učestvuju u realizaciji projekata na prestižnom inostranom tržištu.

Opis poslova:

  • Projektovanje mašinskih instalacija u zgradarstvu i industriji: autoindustrija, bolnice, vatrogasne stanice, hoteli, poslovni prostori, škole, supermarketi, stambeni objekti i sl.
  • Faze projektovanja 1-7 po HOAI (nemačkom tarifnom sistemu za arhitekte i inženjere)
  • Realizacija projekata na osnovu sklopljene ugovorne dokumenatacije (predmera i predračuna, projektnog zadatka, planova, protivpožarnog elaborata) i svih standarda gradnje (DIN, pravnih odredbi i smernica, odluka veštaka za protivpožarnu zaštitu i sl.)
  • Poštovanje termina definisanih ugovorom i dinamikom gradnje
  • Instalacije ventilacije, grejanja, klimatizacije
  • Instalacije sanitarne i hidratantske vodovodne mreže i kanalizacije
  • Proračuni mreže
  • Koordinacija sa idejnim projektantima i sopstvenim osobljem na gradilištu
  • Koordinacija i kontrola planova podizvođača - isporučioca opreme
  • Finalno definisanje opreme koja će biti ugrađena uz poštovanje zahteva investitora, ugovorne dokumentacije i datih okolnosti na gradilištu
  • Evidencija i slanje planova na odobrenje i na gradilište
  • Revizija izvedenog stanja, prikupljanje i strukturiranje dokumentacije za predaju investitoru

Naglašavamo da se svi gore navedeni poslovi odnose na realizaciju projekata u Nemačkoj.

Potrebne kvalifikacije i uslovi:

  • Završen mašinski fakultet - smer termoenergetika
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u gore navedenim oblastima
  • Poznavanje neophodnih softverskih alata: REVIT, AutoCAD
  • Poznavanje softvera za proračune
  • Znanje nemačkog jezika
  • Spremnost na rad u dinamičnom okruženja uz poštovanje gore navedenih rokova
  • Spremnost na svakodnevnu specijalizaciju za specifično tržižte kao i učenje tehničkog nemačkog jezika

Nudimo vam:

  • Rad na prestižnim projektima
  • Stručno usavršavanje u gore navedenim oblastima
  • Pozitivno radno okruženje
  • Konkurentne finansijske uslove
  • Sufinansiranje za učenje nemačkog jezika
  • Dodatne obuke u softverskim alatima

Za više informacija poseti sajt: www.elektrolug.com

    Konkurs je istekao.

    Elektro Lug DOO

    • Internacionalnih Brigada 58, Beograd, Srbija
    • PIB: 106983312
    • Matični broj: 20718307

    Direktan link do oglasa