Projektni menadžer

Dorćol gradnja d.o.o.

Beograd, Bulevar oslobođenja 205

09.03.2021.

ugovor puno radno vreme

Usled povećanog obima posla i potrebe za proširenje stručnog tima preduzeće Dorćol gradnja d.o.o. raspisuje konkurs za poziciju: Projektni menadžer – 1 izvršilac

Opis posla:

  • Učestvuje u svim fazama pripreme, razrade i realizacije projekta
  • Organizacija projektne dokumentacije, sprovođenje i praćenje kroz sistem objedinjenje procedure, praćenje i primena pozitivnih propisa i akata.
  • Aktivnim prisustvom samostalno organizuje, rukovodi i koordinira radovima na gradilištu
  • Sastavlja i kvalitetno i uredno vodi svu potrebnu gradilišnu dokumentaciju i vrši kontrolu ulaznih računa i situacija izvođača radova
  • Priprema sve podatke za analizu, obradu i obračun naknadnih i dopunskih radova
  • Odgovoran je za dobro izvršenje posla u zadatim rokovima, ceni i kvalitetu kroz kontrolu kvaliteta izvedenih radova, ugrađenih materijala i opreme a u skladu sa zahtevima projekta i praćenje dinamičkog plana izvođenja.
  • Daje stručna uputstva za rad neposrednim izvršiocima i rešava organizaciono – tehničku problematiku na gradilištu
  • Redovno izveštavanje nadređenih o realizovanim aktivnostima i najznačajnijim problemima u radu
  • Izrada i predaja dokumentacije sa konačnim obračunom završenog posla.

Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju:

  • VI ili VII stepen stručne spreme arhitektonskog ili građevinskog smera – poželjno posedovanje licence 411
  • Napredno korišćenje MS Office paketa i AutoCad programa
  • Vozačka dozvol B kategorije – aktivan vozač
  • Spremnost za rad na terenu kao i rad na više objekata istovremeno
  • Potrebno radno iskustvo, prednost iskustvo na izgradnji stambenih objekata posebno poznavanje realizacije instalaterskih, zanatskih i završnih radova.

Profil kandidata:

  • Izražena komunikativnost i spremnost na timski rad
  • Ozbiljnost, profesionalna odgovornost, posvećenost i samostalnost u radu sa izraženim liderskim osobinama i sposobnošću za delegiranje obaveza
  • Sposobnost organizacije i relizacije posla u uslovima kratkih rokova

Mi nudimo:

  • Dobre uslove rada i redovna mesečna primanja kao i dodatke na osnovu ostvarenih rezultata
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja, napredovanja i usavršavanja.

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima. Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem timu, pošaljite svoj CV na srpskom jeziku elektronskim putem.

    • Srbija, Beograd, Bulevar oslobođenja 205
    • PIB: 107403721
    • Matični broj: 20795565

    Direktan link do oglasa