Konkurs je istekao.

Promolider

MPG Plus d.o.o.

Beograd

31.07.2021.

honorarno puno radno vreme dostupno studentima

MPG Beograd traži kandidate za Promolidera. Ova pozicija ukratko podrazumeva puno adrenalina, veštine organizacije i liderstva, marljiv rad i timski duh.

OPIS POSLA:

  • Nadgledanje i organizacija aktivnosti promotivnog tima
  • Učešće u promotivnim aktivnostima

USLOVI RADA:

  • Komunikativnost, ljubaznost, dinamičnost
  • Vozačka dozvola
  • Neophodno je da se poseduje vozilo koje je na raspolaganju

MPG SEE je vodeći regionalni lanac BTL agencija (organizovanje promotivnih dešavanja, marketinških aktivnosti na mestu prodaje, dizajn i izrada POS materijala, komunikacija putem digitalnih kanala) sa kancelarijama u Ljubljani, Zagrebu, Beogradu i Skoplju i mrežom partnerskih agencija u drugim zemljama u okruženju. Radimo za prestižne internacionalne, regionalne i domaće klijente kao što su Apatinska pivara, Dell, G3 Spirits, Knjaz Miloš, LG, Imlek, Marbo, Mars, Mercator, P&G, Ribella, Telenor, i drugi. Naše znanje i iskustvo omogućavaju nam stvaranje nezaboravnih momenata koji generišu pozitivne promene i stvaraju dugoročan uticaj na ponašanje ciljnih grupa.

Pridruži se agenciji MPG Southeast Europe, čeka te odlična ekipa i sjajni marketinški izazovi!

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    MPG Beograd

    We are the LEADING SALES & MARKETING AGENCY in SOUTHEAST EUROPE providing services in 8 countries with offices in Slovenia, Croatia, Serbia and Macedonia. A private and local company developed with international know how and expertise with proven results and accomplishments. We work for REGIONAL and GLOBAL companies providing TURN KEY and COST EFFECTIVE marketing solutions catered to specific regional market. As a member of the SSI – a powerful Eurpean network of independent agencies - we together…

    Direktan link do oglasa