Konkurs je istekao.

Odgovorno lice za promet na veliko medicinskih sredstava

Publik d.o.o.

Valjevo

03.11.2020.

ugovor puno radno vreme 1. smena

U skladu sa planovima proširenja poslovanja na segment promet na veliko medicinskim sredstvima, našem privrednom društvu potrebni su kandidati koji žele da rade u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji.

Tražimo motivisane kandidate za poziciju Odgovorno lice za promet na veliko medicinskih sredstava

Opis posla obuhvata:

  • prijem, skladištenje i isporuka medicinskih sredstava;
  • vođenje računa o kvalitetu medicinskih sredstava čiji promet na veliko vrši veleprodaja;
  • vođenje evidencije u skladu sa smernicama dobre prakse u distribuciji medicinskih sredstava;
  • praćenje i prijavljivanje sumnje u kvalitet medicinskog sredstva, odnosno odstupanje od standarda kvaliteta medicinskog sredstva;
  • praćenje i prijavljivanje neželjenih reakcija medicinskih sredstava, kao i obustavljanje prometa i povlačenje medicinskog sredstva sa tržišta;
  • ostalo, u skladu sa aktom o sistematizaciji poslova.

Neophodni uslovi za kandidate:

  • završen medicinski ili farmaceutski fakultet;
  • završena obuka za obavljanje poslova iz opisa;
  • najmanje tri godine radnog iskustva u struci;
  • vozačka dozvola B kategorije;
  • aktivno korišćenje engleskog jezika;
  • MS office.

Traženi profil kandidata:

  • Orjentisanost na timski rad i pozitivan stav u radu;
  • Fokusiranost na ostvarenje radnih zadataka;
  • Sistematičnost i ažurnost u radu;

Uspešnom kandidatu nudimo:

  • Stalan radni odnos;
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da svoju biografiju sa fotografijom dostavite elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor. Prijavljivanjem na oglas dajete saglasnost da Vaši lični podaci budu korišćeni u svrhu regrutacije i selekcije. Dostavljena dokumentacija se ne vraća.

    PUBLIK D.O.O.

    PUBLIK je distributer, direktan uvoznik i proizvođač predstavljenih artikala. Proizvodi su namenjeni veletrgovinama, marketinškim agencijama i štamparijama.

    Više o poslodavcu

    Podelite oglas