Konkurs je istekao.

Računovođa

Delikomat d.o.o.

Batajnica

16.01.2022.

ugovor puno radno vreme

Privredno društvo Delikomat d.o.o. članica grupe Cafe+Co International Holding koja je vodeći vending provajder kafe, toplih napitaka, grickalica i pića u širem regionu centralne i istočne Evrope. Na tržištu Srbije poslujemo 15 godina.

Naše poslovanje bazira se na angažovanju stručnog osoblja sa ozbiljnim pristupom svim klijentima – bez obzira da li su veliki ili mali. Broj zadovoljnih klijenata merimo danas u stotinama na celoj teritoriji Srbije.

U skladu sa poslovnim ciljevima javila se potreba za proširenjem tima na poziciji - samostalni računovođa.

Odgovornosti i zaduženja:

  • Samostalno vođenje knjigovodstva firme;
  • Priprema i sastavljanje finansijskih izveštaja, sastavljanje poreskog bilansa;
  • Knjiženje svih knjigovodstvenih transakcija i kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje;
  • Implementacija novih računovodstvenih standarda i lokalnih propisa u oblasti računovodstva i poreza, kao i priprema i ažuriranje računovodstvenih politika;
  • Obračun i plaćanje poreza i drugih javnih dažbina, obračun i isplata zarada, drugih primanja i podnošenje svih poreskih prijava;
  • Saradnja sa bankama i drugim finansijskim organizacijama;
  • Usaglašavanje sa dužnicima i poveriocima;
  • Saradnja sa inspekcijskim organima, revizijom i drugim nadležnim institucijama;
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi:

  • Viša stručna sprema iz oblasti finansija/ekonomije
  • Minimum 3 godine iskustva na poziciji samostalnog računovođe
  • Iskustvo rada u MS office
  • Prednost imaju kandidati sa poznavanjem rada u Navisionu.

Nudimo:

  • Posao u profesionalnom okruženju
  • Adekvatnu i stabilnu zaradu

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu radnu poziciju, pošaljite svoju radnu biografiju, poželjno sa fotografijom, elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija njegove lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

    • Srbija, Beograd, Belarica 56. Nova 11
    • PIB: 105140712
    • Matični broj: 20319755

    Direktan link do oglasa