Konkurs je istekao.

Radnik na odeljenju ribarnice

Univerexport d.o.o.

Subotica

01.08.2021.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Univerexport je jedan od vodećih trgovinskih lanaca na teritoriji Vojvodine.

Razgranata mreža maloprodajnih objekata prepoznatljivih po asortimanu, kvalitetnoj usluzi i uvek pristupačnim cenama je nešto što nas čini postojanim na tržištu već 30 godina.

Postani i ti deo našeg uspešnog tima!

Kompanija Univerexport raspisuje konkurs za:

RADNIK NA ODELJENJU RIBARNICE

Mesto: Subotica

Mi Vam nudimo:

Prijavu od prvog dana na pun iznos plate
Stimulacije za redovan rad
Mogućnost napredovanja

Opšti uslovi:

·         Minimum III stepen stručne spreme

·         Usmerenost na potrošača

·         Iskustvo za rad na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

·         Priprema proizvoda sa odeljenja ribarnice za dalju obradu i prodaju (čišćenje, sečenje, iskošćavanje, vaganje, pakovanje, itd.);

·         Vođenje računa o urednosti i ispravnosti izloženih proizvoda na odeljenju ribarnice, rokovima trajanja proizvoda, bar kodova, deklaracija, urednosti i ispravnosti istaknutih cena

Posluživanje potrošača željenom robom i pomoć pri kupovini
Praćenje temerature rashladnih vitrina i komora na odeljenju ribarnice

Ukoliko ste zainteresovani za rad na Odeljenju ribarnice prijavite se na konkurs popunjavanjem prijave za radno mesto.

Upoznajte poslodavca Univerexport

Univerexport

Univerexport je osnovan 1990. godine kao mala porodična firma sa četiri zaposlena, sa orijentacijom na trgovinu, kao osnovnu delatnost. Danas je grupacija Univerexport najveći domaći maloprodajni lanac sa preko 150 maloprodajnih objekata, 2500 zaposlenih, preko 600 artikala robne marke, ličnom proizvodnjom, ... Saznajte više

Beneficije

  • KOMPANIJA UNIVEREXPORT IZUZETNO VODI RAČUNA O RAZVOJU ZAPOSLENIH PORUŽAJUĆI IM MOGUĆNOST DA RAZVIJAJU SVOJE POTENCIJALE I KROZ OBUKU OVLADAJU NOVIM VEŠTINAMA I NAPREDUJU U POSLU.
  • SVAKI ZAPOSLENI KOMPANIJE ZA SVOJE IZUZETNO ZALAGANJE U RADU MOŽE OSTVARITI ODREĐENE MESEČNE STIMULACIJE. TAKOĐE I ZA PREPORUKU ZA ZAPOŠLJAVANJE ZAPOSLENI DOBIJAJU NAGRADU.
  • ZAPOSLENI U UPRAVNOJ ZGRADU KOMPANIJE IMAJU ORGANIZOVAN PREVOZ DO POSLA I SA POSLA, A OSTALI ZAPOSLENI PRAVO NA PLAĆEN PUTNI TROŠAK.
  • KOMPANIJA UNIVEREXPORT SVOJIM ZAPOSLENIMA PRUŽA MOGUĆNOST DA OSTVARE ODREĐENE POPUSTE ZA PROIZVODE I USLUGE POSLOVNIH PARTNERA SA KOJIMA SARAĐUJE.
  • RAZVOJ ZAPOSLENIH I IZGRADNJA KARIJERNOG PUTA VAŽAN JE CILJ KOMPANIJE UNIVEREXPORT I ZATO SVOJIM ZAPOSLENIMA DAJE MOGUĆNOST POHAĐANJA STRUČNIH OBUKA I SEMINARA.

Direktan link do oglasa