Konkurs je istekao.

Radnik na održavanju - električar

De Heus d.o.o.

Šabac

03.12.2021.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

De Heus d.o.o. raspisuje konkurs za radnika na održavanju-električar!

Šta se od Vas očekuje?

Uslovi koje kandidati treba da ispunjavaju su sledeći:

 Kvalifikacije:

  • IV stepen stručne spreme – elektro usmerenja
  • Iskustvo u oblasti minimum 1 godina
  • Poželjno položen ATK ispit (licenca za upravljanje parnim kotlovima)
  • Vozačka dozvola B kategorije

 Opis posla:

  • Vrši pregled i održavanje sve opreme, mašina, uređaja i objekata, prema nalozima i planovima
  • Vrši remontne i investicione aktivnosti nad postrojenjima i opremom
  • Odgovora za ispravan rad i čistoću energetskih i pomoćnih postrojenja odnosno kotlovskog postrojenja proizvodnje pare
  • Pruža podršku eksternim izvođačima prilikom planiranih i neplaniranih intervencija i popravaka mašina i opreme i sistema
  • Vrši čišćenja mašina i delova mašina u sklopu preventivnog održavanja
  • Vodi zahtevane interne evidencije koje se odnose na održavanje
  • Sprovodi procedura sistema kvaliteta vezano za delokrug svog radnog mesta
  • Sprovodi i pridržava se mera bezbednosti i zdravlja na radu, zaštite od požara u okviru poslova koje obavlja, u skladu sa Zakonom i opštim aktima Poslodavca

Kompetencije: timski duh, pobednički mentalitet, proaktivnost, tačnost, analitičke veštine.

Šta De Heus može Vama da ponudi?

Mi nudimo poziciju u uspešnom timu, sa angažovanim i kolegijalnim saradnicima, u stabilnom i dinamičnom okruženju. Slobodno mesto podrazumeva rad na neodređeno vreme, uz 6 meseci probnog rada, posao sa punim radnim vremenom, u smenama, uz adekvatnu zaradu, zdrave i bezbedne uslove rada.

Zainteresovani?

Svoju prijavu i CV možete poslati elektronskim putem ili poslati na adresu Agroindustrijska zona bb, 15000 Šabac. Sve dodatne informacije možetet dobiti na kontakt broj telefona. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    De Heus doo

    • Agroindustrijska zona b.b., Šabac, Srbija
    • PIB: 100112392
    • Matični broj: 07171382

    Direktan link do oglasa