Radnik na sortiranju i obeležavanju robe

M&M Militzer & Münch Transport & Logistics d.o.o.

Beograd, Beogradska 7a, Dobanovci

21.10.2021.

ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena

Opis posla:

  • pakovanje, odvajanje i sortiranje robe;
  • pakovanje komada u najlonske kese;
  • prijem povrata: skeniranje svakog komada robe, svake kutije i potvrda naloga za povrat;
  • razdvajanje proizvoda po vrsti, poreklu ili po zahtevu;
  • vršenje popisa robe u magacinu u skladu sa rasporedom datim od strane neposrednog rukovodioca;
  • praćenje stanja materija za rad (deklaracije, zaštitne trake, najlon kese, kutije)
  • obeležavanje i etiketiranje robe,
  • stavljanje/skidanje zaštitnih alarma na proizvode,
  • pravilno održavanje postojeće robe u magacinu;

Uslovi:

  • minimum III stepen stručne spreme bilo koje struke
  • odgovornost u radu
  • radno iskustvo nije potrebno

CV poslati elektronskim putem ili pozvati na tel.

    M&M Militzer & Münch Transport & Logistics DOO

    • Srbija, Beograd, Beogradska 7a, Dobanovci
    • PIB: 111678380
    • Matični broj: 21521175

    Direktan link do oglasa