Konkurs je istekao.

Radnik tehničke službe

NS Hotels d.o.o.

Zlatibor

29.01.2022.

ugovor puno radno vreme

OPIS POSLA:

Da materijal neophodan za rad racionalno upotrebljava i obezbedi njegovu optimalnu potrošnju;

Da kontroliše potrošnju energije i obavesti pretpostavljene o slučajevima neracionalne potrošnje;

Da kvalitetno obavlja posao, koji mu je poveren od strane šefa tehničkog odeljenja;

Da najmanje dva puta mesečno obavlja rutinsku kontrolu svih radnih prostora službe održavanja (postrojenja) i šefu tehničkog odeljenja prijavi sve nedostatke u radu opreme;

Da šefa tehničkog odeljenja obavesti o nameri obavljanja poslova koji mogu biti opasni po život i zdravlje, i da se strogo pridržava svih pravila o zaštiti na radu;

Da sve neophodne popravke obavlja na vreme, obraćajući posebnu pažnju na intervencije u gostinskim sobama i da u radni dnevnik unese realizovani posao;

Da šefa tehničkog odeljenja obavesti o zapaženim nedostacima i neadekvatnom upotrebnom stanju opreme ili instalacija koje mogu biti opasne po život;

Da proverava, čisti, održava i popravlja sve električne prekidače i distribucione mreže u skladu sa svojom stručnom osposobljenošću;

Da održava električni generator i uključi ga po nalogu šefa tehničkog odeljenja ili direktora hotela a u  skladu sa potrebama hotela, što se odnosi i na sisteme grejanja i klimatizacije;

Da poznaje rad električnih sistema i bude u stanju da prepozna i otkloni električni kvar na svim vrstama postrojenja;

Da se pobrine da sva električna i mašinska postrojenja budu u ispravnom stanju;

Da po nalogu šefa tehničkog odeljenja rade na spoljnom uređenju hotela;

Da  čisti sneg okolo hotela;

Da održava higijenu ekonomskog ulaza;

Da prisustvuje i učestvuje u istovaru robe;

Da iznosi smeće iz kuhinje po nalogu šefa tehničke službe;

Da se profesionalno odnosi prema službenim vozilima i održava ista;

Da proverava i menja neispravne sijalice, cevi i priključke;

Da servisira kontrolne instrumente;

Da održava radne prostore u čistom i urednom stanju i da u toku obavljanja posla zaštiti okolni prostor;

Da u slučaju potrebe i na zahtev pretpostavljenih obavlja poslove van svoje oblasti rada;

Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

ZAHTEVANI STEPEN STRUČNE SPREME: III SSS / IV SSS

USLOVI ZA OBAVLJANJE POSLOVA: 1 godina radnog iskustva na istim poslovima, poznavanje rada na računaru.

Konkurs je istekao.

NS HOTELS DOO

  • HAJDUK VELJKOVA 11/V, Novi Sad, Srbija
  • PIB: 105469647
  • Matični broj: 20391804

Direktan link do oglasa