Radnik u magacinu i proizvodnji

Jugometal d.o.o.

Kraljevo, Ratina

14.07.2020.

ugovor puno radno vreme

Jugometal d.o.o. je jedan od vodećih distributera u oblasti bojenih plastificiranih i pocinkovanih limova na Srpskom tržištu koji se takođe uspešno pozicionirao i na inostranim tržištima (Bosna i Hercegovina, Makedonija, Crna Gora i Albanija).

Klijentima pružamo vrhunsku uslugu, visoko kvalitetne proizvode, podršku u prodaji i razvoju, prateći i vodeći računa o njihovim očekivanjima. Reagujemo proaktivno, inovativno i fleksibilno.

Zaposlenima pružamo sigurno, kvalitetno i prijatno radno okruženje uz šansu za razvoj i napredak. Posvećeni smo kreiranju atmosfere kojom podstičemo timski rad, obuke, stalno učenje, inicijativnost, inovativnost i kreativnost. Želja nam je da stvorimo okruženje koje omogućava zdrav odnos između profesionalnog i privatnog života zaposlenih. Ovakva posvećenost omogućava nam da privučemo i zadržimo najbolje i najkvalifikovanije kadrove, obezbeđujući im radno okruženje na koje oni mogu biti ponosni i uživati u poslu koji obavljaju uvek idući u pravcu postavljene misije.

Potreban nam je Radnik u magacinu i proizvodnji (jedna radna pozicija)

OPIS POSLOVA:

  • Rad na CNC mašini;
  • Utovar i istovar robe;
  • Ostali poslovi u magacinu.

USLOVI:

  • Srednja stručna sprema;
  • Poželjno radno iskustvo 1-3 godine;
  • Da nije osuđivan.

USLOVI KOJE NUDIMO:

  • Rad u dinamičnom okruženju uz mogućnost napredovanja;
  • Stimulativnu zaradu;
  • Dobre radne uslove i prijatnu atmosferu za rad.

Svoj CV i motivaciono pismo možete poslati elektronskim putem ili nas kontaktirati putem telefona.

Biće kontaktirani samo kandidati čije prijave uđu u uži izbor.

•Sinonim za vrhunski servis i distribuciju pocinkovanih limova i pocinkovanih plastificiranih limova. Jugometal d.o.o. je jedan od vodećih distributera u oblasti bojenih plastificiranih i pocinkovanih limova na Srpskom tržištu koji se takođe uspešno pozicionirao i na inostranim tržištima (Bosna i Hercegovina, Makedonija, Crna Gora i Albanija). Klijentima pružamo vrhunsku uslugu, visoko kvalitetne proizvode, podršku u prodaji i razvoju, prateći i vodeći…

Više o poslodavcu

Podelite oglas

Direktan link do oglasa