Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Radnik u proizvodnji

Zoja Zec

Pančevo, Novoseljanski put 38d

20.04.2021.

35.000 - 40.000 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. smena

Potrebni radnici u proizvodnji prirodnih kozmetičkih proizvoda

Opis posla:

  • Priprema i proizvodnja prirodnih kozmetičkih proizvoda
  • Pakovanje i etiketiranje gotovih proizvoda
  • Nabavka sirovina i vođenje magacina
  • Prijem i slanje pošiljaka

Uslovi neophodni za rad:

  • Minimalno obrazovanje – srednja stručna sprema
  • Visok nivo koncentracije
  • Preciznost
  • Volja za učenjem i napredovanjem
  • Osnovno poznavanje rada na računaru

Kompanija obezbeđuje:

  • Stabilna primanja (35.000-40.000 din mesečno)
  • Intenzivnu obuku
  • Motivišuće i pozitivno radno okruženje
  • Mogućnost ličnog rasta i razvoja
  • Mesto rada: Pančevo

Prethodno stečeno iskustvo u kozmetičkoj, prehrambenoj ili hemijskoj proizvodnji je poželjno ali nije neophodno.

Ukoliko ste spremni za timski rad, učenje kroz posao u našoj kompaniji i volite prirodne proizvode javite nam se.

Vaš CV možete poslati elektronskim putem.

Za više informacija pogledajte nas sajt
www.herbalia.rs
www.zojazec.com

    Zoja Zec

    • Srbija, Pančevo, Novoseljanski put 38d
    • PIB: 112325561
    • Matični broj: 66027546
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?