Konkurs je istekao.

Radnik za utovar i istovar prtljaga

Belgrade Airport d.o.o.

Beograd

18.01.2020.

O BEOGRADSKOM AERODROMU

Beogradski aerodrom deo je grupe VINCI Airports, vodećeg privatnog aerodromskog operatera u svetu, koji upravlja razvojem i poslovanjem 46 aerodroma koji se nalaze u Francuskoj, Portugaliji, Ujedinjenom Kraljevstvu, Švedskoj, Kambodži, Japanu, Brazilu i mnogim drugim zemljama. U saradnji sa oko 250 avio-kompanija, mreža VINCI Airports opslužila je 240 miliona putnika u 2018. godini. VINCI Airports razvija, finansira, gradi i upravlja aerodromima, proširuje poslovanje, podstiče razmenu znanja i umeća, unapređuje postojeće i gradi nove aerodromske infrastrukture.

Pridružite se našem timu na poziciji

Beograd

Opis poslova:

  • vrši utovar, istovar i sortiranje prtljaga,
  • vrši utovar i istovar tereta iz aviona,
  • vrši utovar, istovar i pretovar robe i pošte.

Potrebni uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme svih struka,
  • vozačka dozvola „B“ kategorije (poželjno),
  • visok nivo odgovornosti,
  • spremnost na rad u smenama.

Omogućavamo Vam:

  • obuku za specifično radno mesto,
  • rad u dinamičnom okruženju,
  • kontinuiranu podršku i razvoj uz mogućnost napredovanja.

 Napomena: Biće kontaktirani samo kandidati koji ulaze u uži krug izbora.

Rok za konkurisanje: 18.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    Belgrade Airport d.o.o. Beograd

    Mi smo mesto sa kojeg  krećete put svog odredišta i destinacija na kojoj se ostvaruje prvi kontakt sa našom zemljom. Kapija Srbije na raskrsnici između Istoka i Zapada. Mesto sastanaka i rastanaka. Aerodrom Nikola Tesla.Priča o aerodromu u Beogradu datira od davne 1910. godine i prvog letilišta na Banjici. Aerodromi na Kalemegdanu, u Pančevu i na Bežanijskoj kosi prethodili su aerodromu na današnjoj lokaciji. Danas je Aerodrom Nikola Tesla najveći aerodrom u Srbiji i prepoznatljivo čvorište u jugoistočnom…

    Direktan link do oglasa