Konkurs je istekao.

Referent prodaje turističkih aranžmana

Turistička agencija Solle

Pančevo

20.04.2021.

ugovor puno radno vreme

Neophodni uslovi:

  • Minimum srednji stepen stručne spreme, poželjno VI ili VII stepen
  • Najmanje  godinu dana iskustva rada u turističkoj agenciji
  • Poznavanje rada na računaru i rezervacionih sistema
  • Napredni nivo engleskog jezika
  • Obavezno poznavanje turističkih destinacija

Opis posla:

  • Direktna komunikacija sa klijentima u poslovnici
  • Prodaja turističkih aranžmana
  • Naplata rezervacija
  • Prodaja međunarodnog putnog zdravstvenog osiguranja

    • Srbija, Pančevo, Vojvode Radomira Putnika
    • PIB: 104716226
    • Matični broj: 60442398

    Direktan link do oglasa