Konkurs je istekao.

Referent tehničke pripreme i kontrole kvaliteta

ODS Technology d.o.o.

Šabac, Beogradski put b.b.

18.04.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Kompanija ODS Technology d.o.o. nastala je decembra 2014. godine u Šapcu. Osnovna delatnost kompanije je mašinska obrada delova od aluminijuma, čelika, bronze i plastike.

Pod svakodnevnim aktivnostima kompanije podrazumevaju se: projektovanje proizvoda i CNC programiranje, mašinska obrada na CNC obradnim centrima, stroga kontrola kvaliteta, montaža sklopova, pakovanje i izrada tehničke dokumentacije.

Kompanija danas zapošljava 13 radnika. Odgovoran i požrtvovan rad svih zaposlenih koji su svoj trud i znanje utkali u svaki pojedinačni poslovni izazov, osnova su na kojoj gradimo buduće planove. Želja nam je da kao kompanija rastemo i jačamo naše prisustvo na tržištu novim saznanjima i sve boljim uslugama koje pružamo.

Usled stalnog razvoja naše kompanije stekli su se uslovi za proširenjem kao i potrebom za novim kadrom na radnom mestu Referent tehničke pripreme i kontrole kvaliteta

Opis posla:

  • Kontrola kvaliteta delova proizvedenih u našem pogonu i kontrola delova proizvedena kod naših saradnika
  • Poručivanje materijala za proizvodnju i kontakt sa dobavljačima
  • Priprema radnog naloga za proizvodnju i postavljanje projekta u proces proizvodnje
  • Istraživanje tržišta i pronalaženje novih dobavljača kao i saradnika
  • Izrada ponuda, upita za ponudu i poslovna komunikacija sa dobavljačima i saradnicima.
  • Kontakt sa dobavljačima i saradnicima vezano za poštovanje rokova isporuka
  • Upravljanje sa neusaglašenim procesima i predlaganje poboljšanja
  • Organizacija transporta u okviru svog delokruga sa svojim saradnicima.

Potrebne predispozicije:

  • Diploma srednje škole mašinskog smera ili maš. inženjer
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poštovanje svih mera iz oblasti BiZNR
  • Predispozicije za rad u timu
  • Predispozicije ka rešavanju problema
  • Dobro poznavanje Engleskog jezika u pisanju, čitanju i govoru
  • Dobro poznavenje rada na računaru (Office paket, 2D - 3D CAD softver)
  • Poznavanje procesa iz oblasti mašinstva (glodanje, farbanje, lasersko sečenje, savijanje materijala, ...)
  • Poznavanje materijala (Aluminijum, Čelik, Plastika, Bronza, ...)
  • Poznavanje i čitanje tehničkoh crteža
  • Radno iskustvo preko 5 godina

    • RTC-, Slobodna zona, Beogradski put b.b., Šabac, Srbija
    • PIB: 108805033
    • Matični broj: 21070785

    Direktan link do oglasa