Konkurs je istekao.

Referent u finansijskoj službi

Fertico d.o.o.

Inđija, Vovjode Putnika 94a

20.01.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Opis posla:

  • računovodstveno evidentiranje poslovnih promena
  • obračun PDV-a i podnošenje poreskih prijava
  • obračun zarada i poslovi vezani za radni odnos
  • usaglašavanje stanja sa partnerima
  • učestvovanje u izradi završnog računa
  • praćenje propisa iz oblasti računovodstva i poreza
  • kontrola ispravnosti dokumentacije i njeno arhiviranje
  • ostali poslovi iz oblasti računovodstva, poreza i finansija

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme
  • radno iskustvo minimum 2 godine
  • znanje engleskog jezika je prednost
    Konkurs je istekao.

    Fertico doo Inđija

    Preduzeće Fertico, Niš osnovano je 2004. godine kao preduzeće za proizvodnju specijalizovanih mineralnih kristalnih vodotopivih hraniva za sisteme „kap po kap“ i tečnih formulacija za prihranu gajenog bilja preko lista. Od 2007. godine, preduzeće je u sastavu kompanije Agromarket Grupa, Kragujevac. Naša robna marka, FitoFert predstavlja prvi domaći brend u kategoriji vodotopivih, specijalizovanih đubriva i oplemenjivača zemljišta. Svojim kvalitetom i asortimanom FitoFert je izborio svoje mesto na…

    Direktan link do oglasa