Konkurs je istekao.

Referent za prijem vozila u servis

Auto Čačak Promet d.o.o.

Beograd

15.08.2021.

AUTO ČAČAK PROMET DOO, PJ Novi Beograd i PJ Krnjača su ovlašćeni distributeri vozila marke ŠKODA

Za podršku timu postprodaje tražimo kandidate za poziciju:

REFERENT ZA PRIJEM VOZILA U SERVIS

2 izvršioca za teritoriju Novi Beograd (1 osoba) i Krnjača (1 osoba)

Opis posla:

  • Vrši prijem vozila u servis,
  • Prilikom prijema vozila otvara radni nalog u koji unosi sve bitne elemente za pravilno vršenje usluge u servisu,
  • Obaveštava potencijalnog korisnika usluge servisa o vremenu trajanja usluge i okvirnoj ceni usluge,
  • Vrši identifikaciju vozila i lica koje je vozilo predalo u servis i odgovoran je za ispravnost podataka unetih u radni nalog,
  • Obaveštava korisnika usluge servisa o preduzetim aktivnostima na vozilu u servisu,
  • Proverava da li korisnik usluge servisa ima neizmirenih obaveza po osnovu ranije korišćenih usluga servisa ili po drugom osnovu i konsultuje se sa neposrednim rukovodiocem oko mogućnosti vršenja servisne usluge,
  • Kod havarijskih popravki proverava da li postoji neophodna dokumentacija od osiguravajućih kuća,
  • Po izvršenoj servisnoj usluzi, ovlašćenom korisniku ili vlasniku predaje vozilo iz servisa, uručuje potrebnu dokumentaciju o izvršenim servisnim uslugama i kontroliše da li lice koje preuzima vozilo iz servisa ima ovlašćenje za to,
  • Odgovoran je da se u dokument o predaji vozila iz servisa unesu svi neophodni podaci koji identifikuju lice koje preuzima vozilo,
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca.

Uslovi:

  • VI/IV stepen stručne spreme,
  • Dve godine rada na sličnim poslovima,
  • Poznavanje procesa rada u servisu,
  • Osnovno poznavanje rada na računaru,
  • Odgovornost i sposobnost izvršavanja zadataka.

Zainteresovani kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu poslati svoju biografiju elektronskim putem.

Za više informacija kontaktirajte brojeve telefona:

Novi Beograd: 064 8555 031, Krnjača 064 8555 081

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Direktan link do oglasa