Konkurs je istekao.

Referent za robno - materijalno knjigovodstvo

SKV Inženjering d.o.o.

Novi Sad

27.10.2021.

SKV inženjering d.o.o. iz Novog Sada sa ogrankom u Nemačkoj, raspisuje konkurs za poziciju:

REFERENT ZA ROBNO-MATERIJALNO KNJIGOVODSTVO  (mesto zaposlenja Novi Sad)

Opis posla:

  • Administrativni poslovi vezani za robno-materijalno knjigovodstvo
  • Prijem faktura, skeniranje faktura i otpremnica
  • Provera računa, otpremnica,  povratnica, prijemnica i odobrenje
  • Kontrola računa
  • Provera cena, rabata, količina i dokumentacije koja je prilog fakturi
  • Kontrola stanja zaliha
  • Poznavanje računovodstvenih propisa i knjigovodstvenih dokumenata
  • Izvršavanje ostalih zadataka shodno potrebama tima

Uslovi:

  • SSS IV stepena ekonomske struke (poželjno VSS/VSŠ)
  • Minimalno 1 godina iskustva na sličnim poslovima, (prednost će imati kandidati s iskustvom u oblasti knjigovodstva)
  • Informatička pismenost; MS Office, uz napredno poznavanje Excela
  • Prednost poznavanje rada u programu Navigator
  • Dobre organizacione, komunikacijske i analitičke sposobnosti
  • Preciznost, odgovornost, fleksibilnost, pouzdanost u radu

Kandidatima nudimo:

  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji;
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj;
  • Priliku za stručno usavršavanje i rad u dinamičnoj atmosferi sa iskusnim kolegama i liderima;
  • Priliku za razvoj i implementaciju Vaših ideja i rešenja;

    • Mičurinova 52, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 110904142
    • Matični broj: 21400041

    Direktan link do oglasa