Konkurs je istekao.

Referenta za analizu i izradu tenderskih ponuda

GK d.o.o.

Beograd, Vuka Vrčevića bb

05.08.2021.

Usled povećanja obima posla za potrebe rada u tehničkoj pripremi raspisujemo konkurs za poziciju: Referenta za analizu i izradu tenderskih ponuda (1 izvršilac, za rad u Beogradu)

Opis posla i odgovornosti:

-        Prati javne nabavke, investiciona ulaganja i druge aktuelnosti u privredi na domaćem tržištu;

-        Prikuplja informacije o potrebama i zahtevima potencijalnih naručilaca;

-        Vrši preispitivanje zahteva naručioca;

-        Vrši podelu pozicija iz predmera prema vrstama radova;

-        Komunicira sa podizvođačima/podugovaračima radi dobijanja cena za podeljene pozicije iz predmera;

-        Vrši kontrolu dobijenih ponuda, ocenjivanje, rangiranje i izbor podizvođača/podugovarača;

-        Vrši analizu cena za pozicije iz predmera;

-        Objedinjuje sve pozicije iz predmera i kompletira dokumentaciju za zvaničnu ponudu;

-        Kompletiranu tehničku dokumentaciju (zahtev za ponudu, analizu ponude, krajnju ponudu, ugovor, projektnu dokumentaciju, organizaciju i tehnologiju građenja, dinamički plan, sva potrebna dokumenta za početak gradnje i dr.);

-        Ažurno i uredno vodi dokumentaciju;

-        Po završetku gradnje arhivira svu dokumentaciju;

-        Prati zakonske propise iz domena ovih poslova.

Traženi uslovi:

-        VII stepen stručne spreme, diplomirani građevinski inženjer;

-        smer Konstrukcija ili Upravljanje projektima u građevinarstvu;

-        Minimum 5 godina radnog iskustva.

Potrebna znanja i veštine:

-        Izražene pregovaračke i organizacione veštine;

-        Analitičan i sistematičan pristup poslu;

-        Tačnost i preciznost u obavljanju radnih zadataka u jasno definisanim rokovima;

-        Rad u Microsoft –Excel/Word/Outlook, MS Projectu/Primaveri, AutoCAD, Revit (BIM) i dr.

-        Korisnički nivo engleskog jezika;

-        Spremnost za timski rad.

Vašu prijavu sa kompletnom dokumentacijom, detaljan CV na srpskom jeziku, motivaciono pismo, preporuke i sertifikate, možete poslati elektronskim putem.

Unapred se zahvaljujemo na Vašem interesovanju.

Konkurs je istekao.

GK d.o.o. Beograd

„GK“ postoji od 1998. godine i svojim višegodišnjim trajanjem u građevinarstvu stvorio je i održava lidersku poziciju na tržištu. Danas, kompanija „GK“ u ponudi tržištu pored izvođenja grubih građevinskih radova, za koje je specijalizovana, nudi i kompletan inženjering i konsalting objekata visokogradnje i niskogradnje. Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu, stručnosti ljudskih resursa, funkcionalnosti raspoložive tehničko-tehnološke infrastrukture i velikih sopstvenih proizvodnih kapaciteta, u mogućnosti…

Direktan link do oglasa