Konkurs je istekao.

Regionalni menadžer prodaje za GPS sektor

Almaks d.o.o.

Beograd, Gospodara Vučića 129

24.07.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Almaks je domaća kompanija koja uspešno posluje na teritoriji Srbije već 30 godina u oblasti telekomunikacionih i sigurnosnih sistema gde se profilisala kao lider u distribuciji, projektovanju i izvođenju savremenih sistema tehničke zaštite, protivpožarne zaštite, telekomunikacionih sistema, infrastrukture i satelitskog praćenja vozila. Almaks 2017. širi svoje poslovanje i formira tim za izradu Akta o Proceni rizika u zaštiti lica, imovine i poslovanja, a 2019. na oblast procene rizika od katastrofa i upravljanje vanrednim situacijama, praćenjem zakonskih propisa i pružanjem usluga izrade neophodnih akata. Za proteklih 5 godina utrostručili smo broj zaposlenih što najbolje oslikava konstantan napredak i stabilnost kompanije. Postanite i Vi deo dinamičnog i izuzetno motivisanog tima od preko 80 ljudi, koji zajednički raste i napreduje.

Iskoristite priliku da učite i napredujete uz najbolje.

Tražimo nove članove tima koji će preuzeti izazove na poziciji: Regionalni menadžer prodaje za GPS sektor  (4 izvršioca)

Opis posla:

  • Planiranje prodaje, prodajnih aktivnosti i praćenje tržišta za dodeljeni region
  • Održavanje poslovnog odnosa sa postojećim korisnicima i otvaranje novih prodajnih prilika
  • Edukovanje korisnika o (novim) proizvodima i uslugama
  • Postizanje prodajnih ciljeva na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Izrada ponuda i predračuna uz definisanje uslova prodaje, odgovornost za tačnost njihovog sprovođenja
  • Sprovođenje analize prodaje i izveštavanje

Uslovi za kandidate:

  • Prednost iskustvo na istim ili sličnim prodajnim pozicijama
  • Poznavanje MS Office-a (Word, Excel, Power Point)
  • Komunikacione i prezentacione veštine i samostalnost u radu sa fokusom na ostvarenje zadatih ciljeva

Profil kandidata:

  • Timski orijentisan
  • Dobra komunikacija sa saradnicima i klijentima
  • Profesionalni odnos prema klijentima
  • Sposobnost pregovaranja i improvizacije

Nudimo Vam:

  • Timski rad, priliku za razvoj i usavršavanje
  • Fiksnu platu + procenat od realizovanog plana prodaje
  • Potrebnu obuku za uklapanje u standarde prodajnog tima + mentorstvo
  • Stalni radni odnos

Dođite da rastemo zajedno!

Napomena – biće kontaktirani samo kandidati čije biografije procesom selekcije budu izdvojene u uži izbor.

Uz CV dostaviti i motivaciono pismo.

    Konkurs je istekao.

    Almaks d.o.o. Beograd

      Almaks je domaća kompanija koja uspešno posluje na teritoriji Srbije već 30 godina u oblasti telekomunikacionih i sigurnosnih sistema gde se profilisala kao lider u distribuciji, projektovanju i izvođenju savremenih sistema tehničke zaštite, protivpožarne zaštite, telekomunikacionih sistema, infrastrukture i satelitskog praćenja vozila. Almaks 2017. širi svoje poslovanje i formira tim za izradu Akta o Proceni rizika u žaštiti lica, imovine i poslovanja, a 2019. na oblast procene…

    Direktan link do oglasa