Konkurs je istekao.

Robno - materijalni knjigovođa

Burger House d.o.o.

Beograd, Dositejeva 3

27.10.2021.

80.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. smena online intervju za posao

Opis posla:

  • kontrola ispravnosti ulazne dokumentacije za knjiženje
  • praćenje poreskih i računovodstvenih propisa
  • unos i ažuriranje podataka o artiklima i proizvodima - normativi
  • unos podataka u knjigovodstveni program Pantheon, knjiženje poslovnih promena, izrada robno-materijalne dokumentacije  (kalkulacije, prijemnice, otpremnice, međuskladišne prenosnice, otpisi)
  • evidencija materijala, poluproizvoda, gotovih proizvoda po skladištima, vrsti, količini i vrednosti
  • praćenje i uvid u stanje zaliha materijala, poluproizvoda, gotovih proizvoda
  • izrada i knjiženje radnih naloga za proivodnju poluproizvoda i gotovih proizvoda na dnevnom nivou za sve maloprodajne objekte
  • izrada izveštaja – lager liste, kartice artikala, evidencija prometa, food cost
  • praćenje promena nabavnih cena materijala, odobrenih popusta od dobavljača
  • učestvovanje u pripremi i izradi obračuna PDV-a, sastavljanje obrasca POPDV

Uslovi:

  • viša ili visoka stručna sprema ekonomskog smera
  • preciznost, ažurnost, sistematičnost i analitičnost u izvršenju radnih zadataka
  • mogućnost multitaskinga i produktivnost
  • obavezno poznavanje rada na računaru (MS Office) i u poslovnom programu Pantheon
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 3 godine

Nudimo:

  • timski rad i pozitivna radna atmosfera
  • mogućnost stalnog radnog odnosa
  • redovna plata
  • proporcionalni rast zarade sa uvećanjem poslovnih prihoda firme i obima posla
    Konkurs je istekao.

    Burger House Bros doo

    Burger House Bros osnovan je 2013. godine. Misija nam je da ponudimo najkvalitetnije proizvode na tržištu i razvijemo oblast Američke kuhinje u Srbiji. Nalazimo se u Beogradu na Starom Gradu u Kralja Petra 10, na Vračaru u Nevesinjskoj 12, na Novom Beogradu u Jurija Gagarina 19, kao i u Novom Sadu na adresi Bulevar Mihajla Pupina 6.

    Direktan link do oglasa