Konkurs je istekao.

Roštilj majstor

Marmil d.o.o.

Pirot

07.03.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

•Kontrola kvaliteta i količina mesa

•Obrada, priprema mesa i pečenje na skari

•Uredno održavanje sredstava za rad i higijene u radnom prostoru

Uslovi:

•Minimum III stepen stručne spreme

•Radno iskustvo u obavljanju ovih poslova

Nudimo:

•Redovnu zaradu, stabilnost zaposlenja i odlične uslove rada

Kompanija Marmil osnovana je 1993. godine i već 30 godina uspešno posluje na teritoriji grada Pirota. Sa trenutno 200 zaposlenih i 17 maloprodajnih objekata predstavlja najveći lokalni trgovinski lanac. U sklopu kompanije nalaze se i Pekarska proizvodnja i Event centar Bianca.

Direktan link do oglasa