Konkurs je istekao.

Rukovalac građevinskom mehanizacijom

Intergradnja COOP d.o.o.

Beograd

29.07.2021.

ugovor puno radno vreme

www.intergradnjacoop.com

Privatno preduzeće 'Intergradnja COOP' osnovano je 1992. godine kao preduzeće za inženjering, konsalting, kooperaciju i proizvodnju. Osnovne delatnosti preduzeća su izgradnja hidrograđevinskih objekata, građevinskih radova niskogradnje, izgradnja saobraćajnica i sportskih terena, postavljanje cevnih instalacija, kao i uređenje i održavanje parkova i zelenih površina.

Raspisuje konkurs za radno mesto: Rukovalac građevinskom mehanizacijom

Mesto zaposlenja: Beograd

Potrebni uslovi:

·        radno iskustvo od minimum 3 godine na jednoj od navedenih mašina: kombinovana mašina, bager točkaš, bager guseničar, grejder, glodalica za asfalt

·        diploma za rukovanje građevinskom mehanizacijom

·        odgovornost, tačnost i pouzdanost

Opis poslova:

·        provera mašine pre početka rada

·        upravljanje građevinskom mehanizacijom u skladu sa potrebama poslodavca

·        održavanje mašine

·        vođenje radne liste rada mašine

Kontakt telefon ispod. Zvati radnim danom od 08:00h do 16:00h

  • Takovska 45, Beograd, Srbija
  • PIB: 100292309
  • Matični broj: 06024165

Direktan link do oglasa