Konkurs je istekao.

Rukovodilac finansija

Jana Komerc plus d.o.o

Vrbas

16.01.2020.

“Jana Komerc plus” d.o.o. osnovana je 2013. godine. Proizvodnju sušene testenine, kao svoju osnovnu delatnost, uspešno obavlja u proizvodnom pogonu u Vrbasu. U cilju povećanja obima proizvodnje, oglašavamo se povodom zapošljavanja novih kadrova.

Potrebni su nam:

Vrbas

Uslovi:

  • Završen ekonomski fakultet,
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Visoke organizacione sposobnosti,
  • Visok nivo odgovornosti, komunikativnosti i produktivnosti,
  • Poželjno radno iskustvo,
  • Prednost opština Vrbas.

Opis posla:

  • Praćenje i sprovođenje svih zahteva zakonske regulative vezanih za finansijsko poslovanje preduzeća, kao i saradnja sa inspekcijskim i drugim organima,
  • Obavljanje dinarskih i deviznih plaćanja saglasno zakonu uz potpunu saradnju kako sa poslovnim bankama tako i sa Narodnom bankom Srbije,
  • Ažurna obrada finansijske dokumentacije, knjiženje i kontrola knjiženja,
  • Izrada periodičnih obračuna, bilansa stanja i uspeha, kao i drugih izveštaja neophodnih za uspešno poslovanje u okviru zakonskih normi,
  • Izrada finansijskih kalkulacija, obračuna plata i kredita,
  • Praćenje i kontrola naplate dospelih potraživanja od kupaca, kao i dospelih obaveza od dobavljača,
  • Ostali nepomenuti poslovi, a koji proističu iz radnog mesta rukovodioca finansija.

Svi zainteresovani kandidati prijave mogu slati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 16.01.2020.

    Konkurs je istekao.

    JANA KOMERC PLUS D.O.O.

    • arčibalda rajsa 1, Vrbas, Srbija
    • PIB: 108309463
    • Matični broj: 20973145

    Direktan link do oglasa