Rukovodilac pogona proizvodnje (segmentni program)

Aluroll d.o.o.

Batočina, Karađorđeva 36

27.11.2020.

ugovor puno radno vreme

Aluroll d.o.o., Batočina oglašava potrebu za zapošljavanjem na matičnoj lokaciji u Batočini:

Potreban odgovoran, požrtvovan, istrajan rukovodilac pogona proizvodnje segmentnog programa, koordinator većeg broja izvršilaca, konstruktivan i savestan u radu, spreman da radi pod pritiskom.

Opis posla:

  • Rukovodi radom pogona i kontroliše sve poslove koji se obavljaju u procesu proizvodnje
  • Izdaje radne zadatke poslovođama smena i neposredno radnicima i ocenjuje njihov rad
  • Organizuje proces proizvodnje uz poštovanje zadatih planova i parametara
  • Predlaže mesečni i nedeljni plan proizvodnje
  • Na osnovu plana otvara radne naloge za izradu proizvoda
  • Organizuje kontrolu isporuke gotovih proizvoda i prijem robe
  • Vrši proveru usaglašenosti neophodnih dokumenata za proizvodnju
  • Neposredno je odgovoran za organizaciju kvalitativnog i kvantitativnog prijema materijala

Uslovi:

  • Minimum VII stručne spreme – mašinski inženjer
  • Poznavanje rada na računaru
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Poželjno radno iskustvo u organizaciji i upravljanju zaposlenih, planiranju proizvodnje i vođenju projekata.

Atraktivna zarada prema učinku.

Kompanija svoje ugovorene obaveze prema zaposlenom izmiruje na vreme i u skladu sa važećim zakonima, te se od izabranog kandidata očekuje posvećenost prema poslu, ozbiljnost u radu i brzo savladavanje predviđenih zadataka. Predviđen probni rad u skladu sa stečenim veštinama.

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoju profesionalnu biografiju zajedno sa fotografijom pošalju elektronski.

    Aluroll d.o.o. Batočina

    • Srbija, 34227 Batočina, Karađorđeva 36
    • PIB: 101220521
    • Matični broj: 07626967
    Više o poslodavcu

    Podelite oglas

    Direktan link do oglasa