Konkurs je istekao.

Rukovodilac projekta

BWC d.o.o.

Beograd

Adrese mesta rada

  • Bograd, Beogradska 129-131, Ugrinovci

15.01.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

BWC d.o.o. Beograd je dinamičan poslovni sistem osnovan 1992. godine kao deo internacionalne poslovne grupacije BWC, koji se danas bavi proizvodnjom, prodajom i servisiranjem ure]aja za prečišćavanje otpadnih voda.

Stalno širenje proizvodnog asortimana i visoki standardi u kvalitetu proizvoda i usluga predstavljaju osnov našeg poslovnog uspeha i dalje razvojne strategije.

Tražimo ambiciozne i timski orijentisane kandidate za poziciju u Poslovnoj jedinici Tehnologije voda: Rukovodilac projekata (1 izvršilac)

Opis posla:

  • Poslovi vođenja projekata za prečišćavanje otpadnih voda,
  • Aktivna saradnja sa licencnim partnerima iz Češke,
  • Kreiranje i realizacija poslovnih planova i projekata,
  • Dosledna primena usvojenih standarda u proizvodnji i prometu sistema za prečišćavanje otpadnih voda.

Potrebne kvalifikacije:

  • Diplomirani mašinski inženjer sledećih smerova: hidroenergetika, procesna tehnika ili termo tehnika
  • Radno iskustvo na istim ili srodnim poslovima najmanje 5 godina
  • Posedovanje licenci 332 za projektovanje i 432 za izvođenje
  • Znanje rada u AutoCAD.

Posebni uslovi sposobnosti:

  • Vozačka dozvola B  kategorije
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru, viši nivo znanja korišćenja Microsoft Office paketa ( Word, Excel, Power Point, Outlook)

Nudimo Vam: dinamičan posao u kompaniji velikog potencijala, mogućnost profesionalnog napredovanja i usavršavanja u skladu sa rezultatima, odgovarajuću zaradu.

    BWC D.O.O. BEOGRAD

    • Srbija, Beograd, BEOGRADSKA 129-131
    • PIB: 100833263
    • Matični broj: 07895585