Konkurs je istekao.

SEO Asistent

LINK group

Beograd, Omladinskih brigada 86, Novi Beograd

13.05.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Mi smo LINKgroup, misijom vođena kompanija. Sa velikom strašću i ambicijom želimo da pomognemo našim korisnicima da postanu uspešniji. Mi iskreno verujemo da je obrazovanje osnov uspeha svakog pojedinca, ali isto tako znamo da današnje obrazovanje ne odgovara potrebama vremena u kom živimo. Zato se trudimo da ga iz korena promenimo i prilagodimo savremenim generacijama. Između naših vizija i realnosti postoji jedino akcija, koju od 1998. godine dosledno sprovodimo. Ako mislite da ste upravo vi neko ko želi da u tom ogromnom poduhvatu bude deo našeg tima, otvoreni smo da se upoznamo i zajedno menjamo svet obrazovanja nabolje.

U kompaniji koja se neprestano razvija novi, kvalitetni ljudi su uvek dobrodošli, zato vas pozivamo da nam se pridružite na poziciji: SEO asistent, (Novi Beograd)

Zaduženja i odgovornosti:

  • analiza kvaliteta i doprinos poboljšanju strana naših domena;
  • analiza naših backlinkova, kao i backlinkova konkurencije;
  • pronalaženje mogućnosti za kreiranje novih backlinkova;
  • organizacija i vođenje aktivnosti u vezi sa kreiranjem novih backlinkova;
  • analiza i unapređivanje on-page i tehničkih elemenata svih naših domena;
  • osmišljavanje i predlaganje aktivnosti koje će unaprediti postojeću mrežu domena;
  • komparativna analiza domena po unapred određenoj listi parametara;
  • redovni monitoring domena;
  • saradnja sa marketing timom;
  • vođenje evidencije određenih SEO parametara;
  • redovno praćenje trendova u SEO industriji.

Kvalifikacije i veštine:

  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • sposobnost lične organizacije i koordinacije različitih radnih zadataka;
  • poznavanje engleskog jezika.

Prednost imaju kandidati sa osnovnim znanjem HTML-a, WordPressa, alata Google Search Console i Google Keyword i poznavanjem servisa Google Analytics.

Beneficije:

  • rad u savremenom i dinamičnom okruženju, koje se konstantno razvija;
  • povlašćeni uslovi za privatno zdravstveno osiguranje;
  • korišćenje kurseva za lično i profesionalno usavršavanje;
  • mogućnost napredovanja i profesionalnog razvoja;
  • mentorsku podršku i priliku za učenje u oblasti digitalnog marketinga.

Mi se bavimo jednom od najlepših delatnosti na svetu: radimo sa mladim ljudima, budućim liderima ovog sveta, i pomažemo im da ostvare uspeh u životu. Zato tražimo ljude koji su prirodno gostoljubivi, pozitivni, energični i ljubazni. Prepoznajete se u ovome? Radovaćete se radu sa nama.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene kriterijume, pošaljite nam svoj CV sa propratnim pismom putem platforme Infostud.

Više o kompaniji možete videti na sajtu: www.link-group.eu.

    Konkurs je istekao.

    LINK group d.o.o.

    Mi smo LINKgroup, kompanija sa misijom. Naša osnovna delatnost je kvalitetno obrazovanje, prilagođeno savremenim tokovima u zemlji i svetu. Upotrebom najsavremenije tehnologije, pažljivim praćenjem razvoja tehnoloških i poslovnih prilika na svetskom nivou, individualnim pedagoškim pristupom, LINKgroup skoro 25 godina uspešno priprema svakog svog polaznika za najtraženije i najprofitabilnije poslove današnjice. Munjevite promene u poslovnom svetu zahtevaju nova znanja i veštine, koji su, nažalost, ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Nakon višegodišnjeg iskustva u javnom sektoru, 2016. godine postajem deo tima kompanije LINKgroup, i to kao pravnik u HR-u i pravnoj službi. Prelazak u kompaniju koja je više decenija regionalni lider ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • PROGRAM MENTORSTVA
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • KOMPANIJSKI POPUSTI

    Direktan link do oglasa