Konkurs je istekao.

Samostalni knjigovođa

Grand Keramika d.o.o.

Beograd

15.01.2021.

GRAND KERAMIKA d.o.o. je preduzeće koje se bavi uvozom i trgovinom sanitarne opreme, keramičkih pločica i galanterije za kupatila. Zastupamo odabrane svetske i domaće specijalizovane proizvođače sanitarne opreme, kao što su Villeroy&Boch, Dornbracht, Hansgrohe, BETTE, Marazzi, Keros, Atlas Concorde i druge.

Vizija našeg preduzeća je da kupcima u Srbiji ponudimo najkvalitetniju opremu navedenih proizvođača po pristupačnim i konkurentnim cenama.

GRAND KERAMIKA okuplja tim posvećenih, kreativnih ljudi, koji uče jedni od drugih, razmišljaju drugačije, i svesni su značaja kontinuirane promene i usavršavanja. U potrazi smo za profesionalcima koji su spremni da se sa nama usavršavaju i koji se svojim veštinama i entuzijazmom mogu uklopiti u naš tim.

Za prijem u stalni radni odnos raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto: SAMOSTALNI KNJIGOVOĐA

Mesto rada Beograd

Uslovi:

  • Minimum SSS, poželjno visoko obrazovanje
  • Najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje poreskog zakonodavstva
  • Poznavanje knjigovodstvenog programa (Wings ili slično)
  • Organizovanost i samostalnost u radu

Opis posla:

  • Samostalno knjiženje ulaznih, izlaznih dinarskih i deviznih faktura
  • Robno knjigovodstvo - Unos i obrada robno materijalne dokumentacije (kalkulacije, transferi, utrošci, otpremnice, međumagacinske otrpemnice)
  • Inventari (popisi i obrada popisa, sravnjenja)
  • Vođenje lager liste
  • Razduženje robe
  • Priprema podataka za obračun PDV-a i ostalih poreskih prijava
  • Obračun PDV-a
  • Obračun plata zaposlenih
  • Vršenje kontrole ispravnosti dokumentacije i podrška operativnom osoblju u analizi i optimizaciji njihovih rezultata
  • Samostalno knjiženje poslovnih promena
  • Uredno arhiviranje računovodstvene dokumentacije
  • Izrada IOS-a, opomena i obračun zateznih kamata kupcima
  • Praćenje i usklađivanje salda-konta kupaca i dobavljača
  • Platni promet, knjiženje dinarskih i deviznih izvoda
  • Unos dugotrajne materijalne imovine, obračun amortizacije
  • Unos i knjiženje sitnog inventara
  • Praćenje zakonskih propisa iz područja računovodstva i finansija
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za poreske potrebe-obrazac PD, račun dobiti i gubitka, bilansa, beleške, obračun propisanih naknada
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za potrebe statistike i javne objave

OD KANDIDATA OČEKUJEMO:

  • Odgovornost
  • Motivisanost da odgovori svakodnevnim izazovima u uslovima kratkih rokova i dinamičnom radnom okruženju
  •  Vrednovanje timskog rada i zajedničkog uspeha
  • Motivisanost u vođenju i razvijanju tima

ZAPOSLENIMA NUDIMO:

  • Stalno zaposlenje
  • Rad u prijatnoj atmosferi
  • Rad u profesionalnom timu
  • Redovna primanja
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • Periodične tim bilding aktivnosti
  • Mogućnost da na osnovu zalaganja i učinka budu nagrađeni

Ukoliko ste dinamični i spremno prihvatate izazove, imate znanja i veštine za navedenu poziciju, možete biti prava osoba za nas!

Vaš CV i motivaciono pismo slati elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Poverljivost kandidata je zagarantovana.

    Uvoz i prodaja opreme za kupatila

    Direktan link do oglasa