Konkurs je istekao.

Saradnik u organizaciji i praćenju transporta robe

Tekig-šped d.o.o.

Beograd, Bulevar Kralja Aleksandra 100

27.02.2021.

Firmi u Beogradu adresa: Bulevar Kralja Aleksandra br.100 koja se bavi posredovanjem u međunarodnom transportu, sa tridesetogodišnjim iskustvom i izuzetnim referencama, potreban je saradnik/saradnica u organizaciji i praćenju transporta robe sa odličnim znanjem italijanskog jezika.

Uslovi:

-          Visoko obrazovanje

-          Aktivno znanje italijanskog jezika

-          Neophodno znanje rada na računaru (MS Office, internet)

-          Odgovornost, poštovanje rokova, preciznost

Opis posla:

-          Saradnja i komunikacija sa prevoznicima

-          Komunikacija sa dobavljačima, špedicijom, carinom, ino kpcima na srpskom, italijanskom i engleskom jeziku

-          Organizacija transporta robe, komunikacija sa postojećim klijentima

-          Izrada naloga i faktura

-          Praćenje i izveštavanje klijenata o statusu robe

Zaposlenima nudimo:

-          Rad u prijatnom okruženju

-          Rad u malom timu

-          Redovna isplata ličnog dohotka

-          Plaćen godišnji odmor u skladu sa zakonom

-          Plaćen prevoz

-          Radno vreme 09-17h (ponedeljak-petak)

-          Slobodni vikendi (subota i nedelja)

-          Radne prostorije: Bulevar Kralja Aleksandra br.100, Beograd

Ukoliko ispunjavate tražene uslove, ambiciozni ste, spremniste na timski rad pošaljite svoju radnu biografiju sa slikom elektronskim putem.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Direktan link do oglasa