Konkurs je istekao.

Saradnik u sektoru otkupa

Sirogojno Company d.o.o.

Požega, Užice, Čajetina

28.01.2022.

ugovor puno radno vreme

Sirogojno Company d.o.o. raspisuje konkurs za:

Saradnika u sektoru otkupa sa radnim mestom na lokaciji u Rupeljevu

Opis posla:

  • Celogodišnja saradnja sa poljoprivrednim proizvođačima - kooperantima firme u skladu sa jasno definisanim smernicama, a u saradnji sa ostalim članovima tima
  • Osiguranje kooperanta
  • Učestvovanje u nabavci, prijemu i raspodeli veštačkog đubriva i sredstava za zaštitu u saradnji sa ostalim članovima tima
  • Učestvuje u organizaciji edukativnih seminara za kooperante firme u saradnji sa ostalim članovima tima i eksternim stručnim službama
  • Upoznavanje sa svim važećim propisima, pravilima firme, zahtevima kupaca, kao i standarda kvaliteta i bezbednosti hrane
  • Učestvovanje u organizaciji, pripremi i vođenju otkupa svežeg voća
  • Učestvovanje u pripremi prateće dokumentacije za otkup (ugovori sa kooperantima, otkupljivačima itd.) u skladu sa propisima i pravilima firme
  • Kontrola brojnog stanja pomoćnih sredstava za rad pre i posle otkupa
  • Detaljno upoznavanje sa organizacijom otkupa i saradnja sa kooperantima i otkupljivačima na terenu
  • Pružanje podrške otkupljivačima u radu sa tabletima i softverom za evidentiranje primljenih količina voća na terenu
  • Rešavanje problema koji se javljaju na terenu i u komunikaciji sa kooperantima i otkupljivačima, kao i eksternim službama, uz konsultacije sa ostalim članovima tima i neposrednim rukovodiocem
  • Organizacija istovara sveže maline na prijemu
  • Kontrola kvaliteta svežeg voća
  • Učestvovanje u organizaciji i raspodeli zaposlenih iz ostalih sektora koji su uključeni u otkup svežeg voća
  • Saradnja sa tehnolozima iz proizvodnje u cilju organizacije kontrole kvaliteta svežeg voća
  • Unos podataka o predatim količinama po kooperantu i knjiženje tokom otkupa voća
  • Odgovornost za kompletno knjiženje i konačno sravnjenje količine predate maline i ambalaže
  • Učestvovanje u sprovođenju sistema upravljanja kvalitetom i bezbednošću proizvoda posebno u oblasti primarne proizvodnje

Uslovi:

  • Poljoprivredni fakultet svi smerovi, fakultet ekonomske orijentacije
  • Viša škola
  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Poželjan srednji nivo znanja engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office) i funkcionalno korišćenje interneta
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Temeljnost i predanost
  • Spremnost na preuzimanje odgovornosti
    Konkurs je istekao.

    "SIROGOJNO COMPANY"DOO

    • UŽICE 31000 UŽICE, Zlatibor, Srbija
    • PIB: 100597624
    • Matični broj: 07708459

    Direktan link do oglasa