Konkurs je istekao.

Šef armiračkog pogona

Direct Steel d.o.o.

Rakovica (Beograd)

28.11.2020.

Kompanija Direct Steel d.o.o., ogranak Beograd u svom sastavu ima savremeno opremljen i automatizovan pogon za obradu betonskog gvožđa kapaciteta obrade i do 100 tona na dnevnom nivou.

Opis poslova:

  • Prima i analizira specifikacije radnih naloga (iz aspekta opterećenja proizvodnje i vremenskog perioda potrebnog za realizaciju)
  • Evidentira radne sate zaposlenih u proizvodnji (vodi karnet)
  • Vrši kontrolu rada, upravlja i unapređuje rad zaposlenih u proizvodnom pogonu i obaveštava nadređene o tome.
  • Trebuje materijal i opremu neophodan za adekvatan proces rada
  • Kontroliše utovar gotovih proizvoda i istovar repro materijala
  • Kontroliše pravilno obeležavanje i kvalitet gotovih proizvoda i repro materijala
  • Učestvuje u organizaciji transporta za isporuku gotovih proizvoda
  • Učestvuje u izradi planova proizvodnje i radnih zadataka
  • Učestvuje u rešavanju problema iz oblasti: održavanja mašina, održavanje alata i svih drugih aktivnosti koji su sastavni deo procesa proizvodnje
  • Analizira i predlaže pešavanje problematike škarta i drugih grešaka koja se javlja u procesu proizvodnje
  • Sprovodi kontrolne i godišnje popise
  • Analizira rezultate rada proizvodnje i daje predloge za poboljšanje produktivnosti u proizvodnji
  • Učestvuje u uspostavljanju radnje discipline radnika u proizvodnji
  • U toku rada vodi brigu o korišćenju HTZ opreme

Uslovi za kandidate:

  • Minimum IV stepen SSS
  • Potrebno iskustvo rada u administraciji
  • Organizovanost, tačnost, preciznost, poverljivost i pedantnost u kontroli i evidentiranju
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Znanje rada na računaru: MS Office paketu (Word, Excel), Windows operativni sistem
  • Spremnost na rad u dinamičnom radnom okruženju i orijentisanost ka ciljevima i rezultatima

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja posle perioda probnog rada
  • Puno radno vreme
  • Rad u dinamičnom i uspešnom timu
  • Mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja i napredovanja.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Kontakt osoba: Milan Korajlija  (od 8 – 17 h)

    • Beogradska 95. Dobanovci, Beograd, Srbija
    • PIB: 110289858
    • Matični broj: 21331384

    Direktan link do oglasa