Konkurs je istekao.

Šef kuhinje

POSH 33 d.o.o.

Subotica

23.10.2020.

Za uvaženog klijenta iz Subotice raspisujemo konkurs za radno mesto: Šef kuhinje.

Opis posla:

  • Organizuje celokupan proces rada svih kuhinja u sastavu restorana i kontroliše rad radnika u kuhinji
  • Daje uputstva, vodi nadzor nad radom radnika ovog odeljenja i stara se da radna disciplina bude na zavidnom nivou
  • Stara se i organizuje da se pod njegovim neposrednim uputstvima spravljaju složenije vrste toplih i hladnih jela
  • Utvrđuje asortiman jela i stara se da proces spravljanja jela bude ekonomičan i rentabilan
  • Sarađuje sa Nabavnom službom u cilju nabavke namirnica i robe,  radi spravljanja što kvalitetnijih jela, određuje rokove, kvalitet i količinu potrebnih nabavki robe i namirnica
  • Sarađuje sa menadžerom restorana u cilju kvalitetnije usluge i zadovoljenja zahteva gostiju u asortimanu i kvalitetu jela.
  • U saradnji sa pomoćnicima šefa kuhinja sastavlja dnevne jelovnike
  • Organizuje celokupan proces rada oko priprema i izdavanja jela na prijemima izvan preduzeća kada su oni u režiji hotela
  • Overava evidenciju o dolasku radnika na posao i odlasku sa posla
  • Vrši kontrolu i prijem namirnica, materijala i inventara za potreba kuhinja i overava sve direktne troškove
  • Dužan je da kontroliše pravilno obučavanje pripravnika i stipendsta preduzeća
  • Vrši kontrolu kuhinjskih naloga
  • Sprovođenje standarda kvaliteta i kvantiteta jela i proizvoda
  • Sprovođenje higijene u kuhinji i pomoćnim prostorijama i higijene zaposlenih
  • Organizovanje i sprovođenje stalne odeljenske obuke zaposlenih u cilju poboljšanja servisa i stvaranja visoko profesionalnog kuhinjskog tima
  • Definisanje troškova i usklađivanje jelovnika i procesa u kuhinji u cilju obezbeđivanja maksimalne profitabilnosti
  • Detaljno poznavanje dužnosti i obaveza zaposlenih u kuhinji i vođenje računa da se te dužnosti obavljaju pravovremeno i u skladu sa pravilima i procedurama restorana

Uslovi:

  • VI/V stepen stručne spreme, Viša ugostiteljska škola ili srednja ugostiteljska sa položenim specijalističkim ispitom VKV - Vº - specijalista kulinar.
  • Radno iskustvo: 2 godine.
  • Poznavanje 1 svetskog jezika.

Odgovoran je:

  • za poslovnost kuhinje i za izvršavanje planskih zadataka;
  • za ispravnost namirnica, rok upotrebe, kao i kvalitet i kvantitet spremljenih jela;
  • pred sanitarnim organima za higijensko poslovanje svih kuhinja;
  • za primenu i sprovođenje mera zaštite na radu i samozaštite;
  • za pravilno rukovanje apartmanima;
  • za ispravnost krupnog i sitnog inventara;
  • za obučavanje mlađih kuvara;
  • ako rasporedi radnika na rad ili dozvoli rad radniku bez propisno obavljenog sanitarnog pregleda;
    za neblagovremeno obavljen lični sanitarni pregled.
  • Nadzire, kontroliše i organizuje rad
  • Materijalno je odgovoran za materijalno poslovanje kuhinje

Nudimo:

  • Fiksnu platu kao i bonuse u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • Rad u stručnom i ambicioznom timu
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja

Prijave koje ne ispunjavaju zadate navode nećemo uzeti u razmatranje.

Biografije slati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    POSH 33 doo

    • PP Njegosa 1, Subotica, Srbija
    • PIB: 109724388
    • Matični broj: 21231266

    Direktan link do oglasa