Konkurs je istekao.

Šef proizvodnje

Advertout d.o.o.

Beograd, Pavla Vujisića 78a

18.07.2020.

Firma Advertout se bavi proizvodnjom reklamnih proizvoda na naduvavanje, proizvoda specijalne namene, kao i proizvodnjom RIB i gumenih čamaca. Više informacija o firmi i proizvodima se mogu pronaći na našim web stranama www.advertout.com, www.advanceboat.com, www.airtechsystems.rs, www.advertski.com.

Opis posla:

  • Planiranje, organizovanje i praćenje procesa proizvodnje
  • Organizovanje posla i izdavanje radnih zadataka neposrednim izvršiocima u proizvodnji
  • Izdavanje radnih naloga za izvršenje radnih zadataka i potrebna stručna uputstva
  • Neposredno učestvovanje u samom proizvodnom procesu
  • Koordinacija rada na obavljanju posla svih radnika u proizvodnji
  • Permanentna kontrola izvršenja poslova u svim fazama proizvodnje
  • Izrada izveštaja i praćenje izvršenja operativnih mesečnih planova proizvodnje
  • Kontrola i praćenje procesa proizvodnje
  • Analiza rezultata rada proizvodnje i poboljšanje produktivnosti proizvodnje
  • Kontrola dinamike izvršenja ugovorenih obaveza
  • Uspostavljanje i obezbeđenje radne discipline
  • Vođenje potrebne evidencije vezane za ugovorene poslove i projekte
  • Definisanje tehničkih uslova izvršenja poslova u proizvodnji
  • Trebovanje materijala i opreme neophodne za adekvatan proces proizvodnje

Uslovi za kandidate:

  • Više ili visoko obrazovanje (VI i VII stepen)
  • Radno iskustvo najmanje 2 godine na poslovima rukovođenja proizvodnjom
  • Prednost poznavanje organizacije proizvodnje u gumarskoj industriji
  • Iskustvo u neposrednom rukovođenju grupom od minimum 10 radnika
  • Izražena komunikativnost sa ljudima i spremnost na timski rad
  • Predodređenost za rad sa ljudima
  • Izražen stručni autoritet
  • Sposobnost organizacije i realizacije posla u uslovima kratkih rokova

Zaposlenima nudimo:

  • Stalan radni odnos
  • Učestvovanje u planiranju, razvoju i produkciji novih proizvoda firme
  • Priliku za ostvarivanje sopstvenih rukovodećih sposobnosti
  • Rad u inovativnom i dinamičnom okruženju
  • Dobre uslove zaposlenja i usavršavanja

CV sa fotografijom i listom referentnih poslova poslati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Advertout

    • Pavla Vujisića 78a, Zemun, Srbija
    • PIB: 103723764
    • Matični broj: 20010614

    Direktan link do oglasa