Konkurs je istekao.

Šef računovodstva

Bones Group d.o.o.

Beograd

03.12.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

  • Kontrola, planiranje i organizovanje rada računovodstvene službe i upravljanje svim njenim aktivnostima u skladu sa pozitivnim propisima  i standardima u domenu finansijsko-računovodstvenog  poslovanja
  • Rad sa revizorskim kućama
  • Upravljanje izradom dnevnih, periodičnih i godišnjeg finansijskog izveštaja
  • Obezbeđenje izvršavanja svih poslova u domenu poreskih obaveza kompanije
  • Nadzor nad vođenjem poslovnih knjiga i sastavljanjem finansijskih izveštaja
  • Kontinuirano praćenje i implementacija zakonskih propisa  iz oablasti računovodstva

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
  • Sertifikat ovlašćenog računovođe
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Radno iskustvo 3-5 godina u računovodstvenim poslovima na rukovodećoj poziciji

    • Bulevar Peka Dapčevića 42, Beograd, Srbija
    • PIB: 101743363
    • Matični broj: 06717608

    Direktan link do oglasa