Konkurs je istekao.

Šef računovodstva

C.I.A.K. d.o.o.

Novi Sad, Rumenčki put

24.07.2021.

Usled povećanja obima posla, potrebna nam je osoba na poziciji:

Opis posla:

  • Organizovanje sektora računovodstva kao i implementiranje i optimizovanje poslovnih procesa u skladu sa zakonskim normama i internim standardima kompanije
  • Priprema i izrada Finansijskih izveštaja, Poreskog Bilansa, poreskih prijava i drugih računovodstvenih pregleda i izveštaja za menadžment
  • Davanje računovodstvenih instrukcija za specifične transakcije, kao i kontrola njihove primene
  • Kontrola dokumentacije i ispravnosti knjiženja poslovnih promena
  • Odgovornost za tačnost i ažurnost knjigovodstvenih i poreskih evidencija i primenu kontnog plana u skladu sa MRS i internim računovodstvenim procesima
  • Odgovornost za godišnje finansijske izveštaje i poreske bilanse
  • Disciplinsko i stručno rukovođenje sa radnicima odeljenja, planira i sprovodi aktivnosti vezane za razvoj i unapređenje
  • Koordinacija rada sa revizorskim i kontrolnim institucijama
  • Koordinacija saradnje sektora sa drugim odeljenjima unutar Kompanije
  • Izrada studija o transfernim cenama i dostavljanja izvestaja Poreskoj Upravi
  • Implementacija, praćenje i priprema izveštaja, evidencija i planova po nalogu pretpostavljenog, ili prema zahtevima lokalnih institucija u zahtevanom sadržaju i formi
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu nadređenog

Organizaciona jedinica: Sektor Finansija

Za svoj rad odgovora: Generalnom direktoru

Uslovi:

  • Stepen stručne spreme: VI stepen ili viši
  • Poželjno VSS – ekonomski fakultet
  • Prednost rada u ERP sistemu Pantheonu
  • 5 godina radnog iskustva na navedenoj poziciji

Profesionalne kvalifikacije:

  • Ovlašćeni računovođa
  • Revizor

Potrebna znanja:

  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Prednost rada u ERP sistemu Pantheon

Lične osobine:

  • Analitična i pouzdana osoba
  • Poseduje organizacione i rukovodeće sposobnosti
  • Sposobnost odabira prioriteta u uslovima rada na više istovremenih zadataka
  • Obavezno radno iskustvo iz oblasti računovodstva

Napomena: Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju. Vašu prijavu i radnu biografiju možete posalti elektronskim putem.

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krugi biće kontaktirani od strane predstavnika kompanije. Svim kandidatima se unapred zahvaljujemo na zainteresovanosti za rad u našoj kompaniji i ukazanom poverenju.

    Konkurs je istekao.

    CIAK d.o.o.

    Kompanija C.I.A.K. sa sedištem u Zagrebu gde uspešno posluje dugi niz godina, sa poslovanjem u Sloveniji, Bosni i Hercegovini i Srbiji je ostvarila veoma uspešne partnerske odnose sa renomiranim i svetski priznatim proizvođačima od kojih se u Srbiji izdvajaju po pitanju poslovanja sa  akumulatorskim baterijama Fiamm, Autopart,Westa, Monbat. C.I.A.K. doo Beograd je osnovan 2004 godine sa sedištem u Staroj Pazovi kao uvoznik i veleprodaja odnosno distributer proizvoda…

    Direktan link do oglasa